Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Laza, úgymond szeretői kapcsol...

Laza, úgymond szeretői kapcsolat nálatok hogy zajlott? Mennyit foglalkoztatok a másikkal?

Figyelt kérdés

Mindennap beszéltetek egymással? Vagy csak mikor találkozni akart valamelyik fél, akkor kereste fel a másikat? Együtt szerveztetek valami közös programot? Vagy csak a két fal között zajlott a dolog? Ha esetleg véletlenül összefutottatok egy közös eseményen, vagy utcán, akkor tudomást vettetek a másikról, vagy levegőnek néztétek? A saját baráti társaságotoknak bemutattátok,mint egy haver csajt/srácot?

De minden érdekel :)


2010. aug. 16. 09:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha csak laza/szeretői kapcsolatról van szó,akkor abban pont az a jó/szabad dolog,hogy nincsenek megkötések,és nem lehetnek túlzott elvárások.Nekem baráti kőrből alakult ki,de csak a szexre ment a dolog,kevéske érzelemmel.Nem foglalkoztunk túl sokat a másikkal,nem hívogattuk egymást sűrűn.Kb.heti egyszer találkoztunk,kb.felválltva kerestük meg egymást.Aznap nem csak szex volt,hanem csináltunk mindig valami programot is (mozi).Ha összefutottunk,akkor tudomást vettünk egymásról,sőt tök jól elvoltunk,de megbeszéltük,hogy kettőnk között marad a dolog.Aztán sokáig nem találkoztunk,és abbamaradt a dolog.Utána újra találkoztunk egy baráti eseményen,és azóta is (bár ritkán) tartjuk a kapcsolatot,de már semmi szexuális dolog nincs köztünk,csak a régebbi barátság.Nemsokára megint megyünk moziba,de 100%-hogy nem lesz semmi,mert már többször voltunk így azóta,és jól elvagyunk.Viszont baráti kőrben nem szivesen vagyok ott,ha ő is ott van,mert tökre feszélyezve érzem magam.Ha ennél többet akar az egyik fél,akkor az már rég rossz,mert akkor már nem lehet laza kapcsolatról beszélni.Akkor vagy véget kell vetni a dolognak,vagy ha mindketten úgy gondolják,akkor komolyra kell fordítani!
2010. aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
39%
Ezt a fajta kapcsolatot undorítónak tartom, csak én vagyok ezzel úgy, hogy ez nagy dolog, és NAGYON nem normális? :-O
2010. aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már rendszeresen találkozik valaki akkor ott több van mint szex egy idő után. A napi beszélgetés pálne nem fér ebbe bele.
2010. aug. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%
az én őszinte véleményem az,hogy amit a kérdező kérdezett az korrekt,tehát ha egyik félnek sincs senkije,és úgy járnak össze az oké.az ő döntésük hogy bujkálnak vagy sem.viszont megdöbbentett hogy hányan vagytok akik szeretők,úgy hogy vagy harmadikok vagy tudom is én...szóval hogy a partnernek van felesége/férje!UNDORÍTÓAK vagytok!remélem ha benne lesztek ti is egy házasságban,veletek is ugyan ezt fogja csinálni a párotok,vagyis hogy szeretőt tart melletettek!az ilyen fajta kapcsolatot gusztustalannak tartom,és nem hiszem azt el,ha valaki szeretőt tart,akkor elötte nem tudná lezárni a házasságát,és normálisan elmondani hogy csalja őt...az ilyen fajtákat én akasztanám...
2010. aug. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%

Én is úgy gondolom, mint az utolsó...


11:06

2010. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Nos, mi csak ketten vagyunk ebben a törtébetben, két független egyén.(csak a félreértések elkerülése végett).

Nem vagyunk egy pár, de én mégis keveslem azt amennyit foglalkozik velem. Vagyis igazából semmit. Havonta kb egyszer találkozunk mostanában. De telefonon sem beszélünk soha. Csak msn-en, de akkor is csak a szexről. Semmi személyeskedés nincs. De persze hiszen valami ilyesmit jelent ez a laza kapcsolat. :S De már mégsem élvezem ezt a dolgot, úgy mint az elején. :(


Köszi a válaszokat!

Csak azért kíváncsi voltam mások, hogy vannak ezzel :)

2010. aug. 16. 16:08
 17/18 anonim ***** válasza:
És miért nem mondod el neki azt amit érzel?Lehet ő is így gondolja csak félénkebb és azt hiszi neked igy jó!Hidd el nekem megéri kinyitni a szád és elmondani ami a szived bántja.Hány évesek vagytok?MOndta ő neked a kapcsolat elején h nem lehet ebből több?
2010. aug. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
14 éve találkozunk hetente kétszer-háromszor.
2011. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!