Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Laza, úgymond szeretői kapcsol...

Laza, úgymond szeretői kapcsolat nálatok hogy zajlott? Mennyit foglalkoztatok a másikkal?

Figyelt kérdés

Mindennap beszéltetek egymással? Vagy csak mikor találkozni akart valamelyik fél, akkor kereste fel a másikat? Együtt szerveztetek valami közös programot? Vagy csak a két fal között zajlott a dolog? Ha esetleg véletlenül összefutottatok egy közös eseményen, vagy utcán, akkor tudomást vettetek a másikról, vagy levegőnek néztétek? A saját baráti társaságotoknak bemutattátok,mint egy haver csajt/srácot?

De minden érdekel :)


2010. aug. 16. 09:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
szia!Mi csak akkor beszéltünk ha talizni akartunk egymással,a négy fal között,utcára nem jó igy kimenni.voltam egy cipőüzletben a párommal,ő meg pont oda jött be a barátnőjével.de levegőnek néztük egymást.kicsi a világ sajnos.
2010. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%

minden nap beszeltunk, de csak msn-en.

ha talalkoztunk akkor csak a szex miatt, nem igazan lehetett volna megoldani tobbet, egyszer igy is majdnem lebuktunk.

Olyan meg nem volt soha h talalkoztam volna ugy h a pasija is ott van.

2010. aug. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Egyszer voltam harmadik, nagyon hamar lezártam. Nem illett hozzám ez a stílus, nem éreztem jól magam benne. Tíz éve élek házasságban, nekem ez jön be!
2010. aug. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Azt hiszem akkor kicsit rosszul tettem fel a kérdést. Mert úgy értettem, hogy elvileg egyik félnek sincs senkije(legalábbis ezt hiszik).

De csak azért találkoznak többnyire, hogy szex legyen, s ezért írtam bele a kérdésbe hogy szerető. Inkább olyan nyitott kapcsolat féle, helyesebben fogalmazva, de igazából nem szól semmiről, csak nincs lebukás veszély.

2010. aug. 16. 10:23
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Hát, mi együtt dolgoztunk, így minden nap találkoztunk, de nem csináltunk belőle nagy ügyet. Aztán összejöttünk, de így utólag kár volt.
2010. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
Én is pont ilyen kapcsolatban vagyok!Mi egy héten egyszer találkozunk csak szexelni,és ennyi a heti beszélgetésünk is,néha msn-en rám ir de ennyi.És kb 2hete volt egy szabadtéri rendezvény és ott voltunk mindketten,és engem annyira zavart h leittam magam és észre se vettem/direkt/ és láttam rajta h zavarja a dolog/nézett és elkapkodta a fejét/.Kb 2percet beszéltünk meg szemeztünk de ennyi!És azóta nem keres,de énsem őt!De jobb is igy mert én már komolyabban érzek iránta!Ő meg nem.Nem is kérdeztem még rá,de nem is fogok,hagyom elsüllyedni a dolgot és némán szenvedni.És veled mi a helyzet?Elmesélhetnéd teis szóról szóra!!
2010. aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt egyikünknek se senkije és összejártunk. Volt, hogy találkoztunk valahol, de az nagyon ritkán, akkor is max érintések nélkül, csak barátként.

Titkoltuk, mert hát elég nagy volt a korkülönbség. Nem szeretném ecsetelni, mert milliószor megbántam és soha nem lennék újra "szerető" ha nincs senkink, meg ha van, akkor se. A tartós kapcsolat sokkal jobb, szeretni és szeretve lenni.

2010. aug. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
Mindennap kapcsolatban voltunk, rengeteg chat, sms, telefon, email. De hetente csak három nap találkoztunk (egyetem, tanárdiák kapcsolat), nyilvános helyen sokat mutatkoztunk ezzel tereltük el hogy van köztünk valami, hiszen akik közt van valami általában bújkálni szoktak. Pénzt nem kértem tőle, nem tartott el, barátoknak belett mutatva.
2010. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Tanár-diák viszony. Természetesen titokban, minden túlzás nélkül...
2010. aug. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A barátnőm esetét tudnám leírni. Ők is csak szexelni járnak össze, már két éve, hétvégente. Azon kívül mindennap beszélnek neten, meg telefonon,de csak hétvégén taliznak, olyankor beülnek helyekre iszogatni, elutaznak valahová, együtt vannak, aztán kezdődik az újabb hét. A lány szeretne többet, de a fiúnak így jó. Baráti társaságuk ismeri őket, legalábbis mi ismerjük a srácot, és úgy tudom, hogy a lány is be lett mutatja egy két ismerősnek. Megmondom őszintén rossz nézni, hogy egy szerelmes lány mi mindent elnéz egy férfinak, még azt is, hogy csak hétvégére kell. Pedig járhatnának egymással, mert egyiknek sincs senkije.
2010. aug. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!