Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fontosabb a pasink vagy...

Mi a fontosabb a pasink vagy a barátság? Lennt!

Figyelt kérdés

Egyszer majdnem összevesztünk barátnőmmel hogy kinek a pasija helyesebb.

Mi a fontosabb a pasijaink vagy a barátság?


2010. aug. 16. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
10 évesen még ne ilyenekkel foglalkozzatok!
2010. aug. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted?


Mindekttö egyébként, de ilyenen hogy kinek a pasija helyesebb elég ovodások lehettek még.


Soha nem mondtam volna a barátnömnek hogy csúnya a barátja vagy hogy az enyém szebb. Ahogy az én barátaimat sem szolták le ha valamelyik nem adonisz volt.


DE fontos mindkét fél. Barátnöd ha tényleg igazán barátok vagytok akkor ott lesz mindig. Mi 4-en vagyunk lányok ovis korunk óta barátnök, és volt hogy ketten egy faszi miatt össze vezstek, csúnya dolgo volt megcsalás és stb... de 2 év után egyszer csak megint össze hozta öket a sors és azóta már gyerekenink vannak de még mindig legjobb barátnök. ott állunk egymás mellett az esküvökön, a válásokon, a gyerekszületésekkor és mindig.


Persze férjeink barátaink is nagyon fontosak , de meg soha egyikönk sem kellett hogy választás elé álljon hogy pasi vagy barátnö. Ha valamelyikönknek a barátja nem akart minket akkor az a lány kijelentette hogy attól neki mi vagyunk a legjobb barátai és ennyi, de ezt a kapcsolat elején. és így fogadott el minket mindenyiunk férje.

2010. aug. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Ovisok vagytok?
2010. aug. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak nagyon köszönöm!!!!
2010. aug. 16. 09:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy melyik helyesebb? Úgy a legjobb ha nem másznátok rá egymás pasijára, konfliktus kizárva.
2010. aug. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
B.asszus, ilyen hü.lyeségen nehogy összevesszetek. Ez nem olyan súlyú konfliktus, ami miatt akár a barátságot akár a szerelmet fel kéne adni. Nem mindegy ki helyesebb? Úgyis mindenkinek más tetszik. Aki nekem helyes, lehet, hogy neked ronda, és ez fordítva is így van. Ha nem így lenne, és mindenkinek ugyanaz tetszene, az emberek max. 10%-ának lenne csak párja.
2010. aug. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:)
2010. aug. 16. 09:44
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nagyon gyerekek vagytok még, de megpróbálok válaszolni.

Én most 30 éves vagyok, általános suli 1. osztályba (azaz 6 évesen) ismertem meg azt az embert, akivel a mai napig is olyan barátok vagyunk, amit kevesek mondhatnak el magukról. Ez alatt az idő alatt mindkettőnknek volt első nagy szerelme, aztán második és harmadik is. Természetesen ezek a szerelmek több évig "éltek" és komlyan meghatározták az akkori életünket, a sorsunkat, de rájöttünk, hogy egy-egy kapcsolat, pláne fiatalon igen csak tiszavirág életű. Ahogy nőttünk, egyik után jött a másik, minden bokorba találhattunk magunknak párt :)


Viszont még egy olyan ember nincs a földön, akivel együtt nőttem fel, akivel mindent tudunk egymásról, akivel elég összenézni és már tudod, mire gondol. Nem is lesz mégegy olyan, hiszen az ember csak egyszer gyerek, csak egyszer nő fel, felnővén pedig már más a helyzet.


Az általad említett "helyesebb pasit" hidd el, követi még jó pár az életben. De egy igazi barát/barátnő hosszú, hosszú évekig melletted marad (majdnem azt írtam, hogy mindet lepipálja, khm) :D

2010. aug. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a párkapcsolat a fontosabb, de kinek mi... Amúgy pedig amit csináltatok az igen gyerekes. Hány évesek vagytok?
2010. aug. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És ha rendes névvel regisztrálsz, kedves 11 éves leányzó, ne írasd ki.... 1 perc volt megtalálni, hogy tényleg ilyen fiatalka vagy még.
2010. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!