Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem gáz az...

Szerintetek ez nem gáz az elvált apa részéről?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó.

Ehy barátnőm (18 éves) szülei elváltak lassan 8 éve. Apukának új családja van. Facera mindenhova csak azt posztolja ki, a nagyobbik lányát pedig elhanyagolja. Nem csak facen, hanem az életben is. Havi 1x néz rá, pedig 20km-re laknak egymástól. Magánügyük, de nem szép dolog.

Viszont szerintetek nem gáz facen folyton reklámozni az új is családot úgy, hogy közben ott a nagylány akiről említés sem esik? Facen is a profilképe az új felesége, a kicsi 2 éves lánya és saját maga. Az van odaírva: mindeneim.


2021. jan. 31. 15:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
10- " AZ lenne a gáz ha a facebookon jópofizna, miközben a való életben nem törődik a lányával."- DE HÁT PONT EZT TESZI ! Nem törődik az 1. lányával. És ez gáz!
2021. jan. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%
Az nyilván fas..ság az apa részéről, ha az előző házasságból származó lányát ok nélkül elhanyagolja. De nem az az elhanyagolás, hogy nem tesz ki a facebookra képet róla, hanem hogy csak havonta 1x néz rá.
2021. jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
26%
Csakhogy az okokat nem ismerjük, már hogy van-e oka rá. . 11-es, te meg tanuld meg értelmezni azt amit olvasol.
2021. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
79%
Ezeket a dolgokat sose fogja olyan megérteni aki nem elvált szülő és nem is ő nevelte a gyereket. Nyilván az adott illető büszke a családjára, amit 2.szorra sikerült összehoznia és ezt mutogatja facebookon. Arra senki se büszke hogy volt már egy válása, ugyanis ez kudarc, az első gyerek meg nyilván annak az elcseszett "családjának" a része.
2021. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
De ilyenkor amúgy a szülő megszűnik szeretne az első házasságából származó gyereket? vagy micsoda?
2021. jan. 31. 19:28
 16/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem biztos. Egyszerűen csak azzal törődik többet amelyikkel együtt él, és a több együtt töltött idő miatt ahhoz kötődik jobban (szerintem). És ez nem csak azért lehet mert az egyik gyerek gyakorlatilag felnőtt, a másik meg még teljes mértékben a szülőre szorul. Amúgy nem tudhatod az előzményeket, hogy miért ennyiszer találkoznak csak az idősebb gyerekkel.
2021. jan. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
75%
Sokszor nem megszűnik szeretni, hanem mivel szinte alig találkoztak így nem alakult ki olyan mély kötődés
2021. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy meg ha nem rólad van szó akkor mit lovagolsz ezen? A barátnődet meg nem most kezde el leszrni az apja, hanem már 8 éve ahogy írtad, szerintem ő már megtanulta ezt a helyén kezelni
2021. jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nagyon gáz ipse

Én is, mert kétszer váltam és 2*2 gyerekem van.

De nem TŐLÜK váltam.

Majd szétszakadtam, hogy ne kerüljék tőlük távolabb 1-2 km-nél.

Volt, amikor kifejezetten ellenem nevelték, akkor nyeltem nagyokat, de most látom, hogy jól tettem.


Mind a négy szorosan kötődik hozzám, és mindig megmutattam, hogy a leghülyébb helyzetekben is számíthatnak rám.


Már rég megtiltották bármiféle fotó közzétételét, karácsonykor azért beleegyeztek.

De az lényegtelen.


Nem jó, ha válni kell, de ne a gyerekétől váljon már el, aszki!

2021. febr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
36%
Igen, gyakorlatilag megszűnik szeretni. Ugyanabban a helyzetben vagyok mint a te barátnőd és mondhatom pocsék érzés.
2021. febr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!