Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Már kikeszulok

Mit csináljak? Már kikeszulok

Figyelt kérdés
Szóval én egy 16 éves srác vagyok. A szüleim valasa miatt elkoltoztunk a hazunkbol. És azóta nincsen saját szobám. Egyszerűen már meg őrulok hogy soha nem tudok egy kicsit kulonvonulni. Már szinte tepem magam amikor valamelyeket meglatom. Semmi magán szféram nincsen, ritkán tudok maszturbalni. Tanulni se nagyon tudok mert ha valaki itt van, akkor nem tudok úgy koncentrálni és nem megy úgy a tanulas sem.Barátnőm sem volt még mivel valaki állandóan körül vesz. Anyámmal jól kijovunk nem arról van szó, csak idegesít hogy soha nincsen egy kis nyugalmam. Tesómmal sincs túl sok baj, csak idegesít hogy állandóan körülöttem van és nem veszi észre hogy egy kicsit kimehetne vagy valami. Sokszor van olyan hogy inkább elmegyek itthonról és estig haza se jövök addig a barátaimmal lógok mert nem bírok itthon lenni. Nagyon szívesen mennék már dolgozni de így 10.es fejjel ez nem igazán megoldhato. Alig várom már hogy újra legyen iskola és ne kelljen itthon lenni. A szoba különvalasztasan is gondolkozzunk már, de albérletben ez nem megengedett. Nagyszüleim nincsenek, apamra nem szamithatok:(
2021. jan. 22. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
gyerektartást fizet apukad ?
2021. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen
2021. jan. 22. 23:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Szoba különválasztására elég egy paraván (filléres tétel pl ikeában). Csend úgysem lesz, viszont bizonyos magánszférád igen. :)
2021. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!