Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » én megtettem érte. ő miért...

én megtettem érte. ő miért nem teszi meg értem?

Figyelt kérdés
amikor összejöttem a párommal, előfordult hogy cigiztem ( nem voltam rászokva, de rágyújtottam párszor) majd megmondta hogy őt ez zavarja, párszor volt is vita belőle, majd beláttam hogy fontosabb nekem ő annál hogy veszekedjünk emiatt, nem gyújtottam rá többet, nemet tudtam mondani ha kínáltak. most új munkahelyre került ahol elég sok dohányos van, ő is rákapott, most már ott tartunk, hogy van hogy napi fél doboz is elfogy ( ami sok egy olyan embertől aki előtte nem cigizett semmit) . megkértem rá hogy, ne cigizzen, mivel ezt én is megtettem érte a kapcsolat elején, és zavar hogy ő ennyire nem veszi figyelembe hogy én áldozatot hoztam érte. majd az volt a válasz rá hogy ez teljesen már dolog és hogy ha jól esik neki akkor miért ne csinálná? rosszul esik hogy ő nem teszi meg ezt értem. szerintetek túlreagálom?
2010. aug. 15. 02:15
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
egyáltalán miért zavar téged, ha előtte te is dohányoztál? szerintem igen (persze oké nem szép tőle..), de nem látom a problémát. most ha csak ez az egy ami miatt zavar, hogy annó te leszoktál érte, akkor szerintem hülyeség ezen veszekedni.
2010. aug. 15. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem reagalod tul egyaltalan. Es hogy erti azt a baratod, hogy ha o dohanyzik, az teljesen mas dolog? Miben lenne mas? Am en is dohanyoztam, de leszoktam es mar engem is zavar a cigarettafust, nem szeretem, ha vki ragyujt korulottem. Szoval neked van igazad, es ha te letetted a cigit, a baratod is megtehetne. Azt nem tudom, hogy kene ravenned, csak irtam, hogy veled ertek egyet:)
2010. aug. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Hát a barátod egy önző f@sz.

Sajnos nem tudok rá mást mondani.


Ha valaki ennyire nem tud, vagy talán nem is akar áldozatot hozni a párjáért, akkor annak nem is való párkapcsolat.


Biztos, hogy Ő kell neked?

2010. aug. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ajjaj....Olyanért cikizett régen, amit ő most simán megtesz, ráadásul több mennyiséget is szívva.Durva.

Biztos jó neked így ez a kapcsolat??

2010. aug. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

08:15 igazad van.

Nagyon önző a pasid.

Döntsd el, hogy akarsz-e cigizni. Ha csak miatta nem cigizel, akkor cigizz te is. Gyújts rá egyszer-kétszer.


Szerintem nyugodtan cigizz te is. Már mától.

De az egészséged fontosabb, akkor ne gyújts rá, és gondolkozz el, hogy valóban ez a pasi kell neked?

2010. aug. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!