Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jogon akarja anyám pasija...

Mi jogon akarja anyám pasija megszabni, hogy én koltozzek el anyámtol mikor se nem a felesége, se nem lakik nálunk?

Figyelt kérdés
Anyuval élek ismételten, mivel ő egyedül maradt, elég nagy a lakás, el férünk ketten, egyedül nem szeretném ismét hagyni. Anyám pasija nem el velünk hála istennek volt köztünk többször is vita és anyámat annyira be oltotta ellenem, hogy az már a vicc kategóriát súrolja. Vegye el tőlem a lakás kulcsokat, csereltessen zárat és takarodjak a picsaba. Normális ez? Mi jogon szól bele? Mi jogon akár engem a saját lakasombol ki tenni? Dolgozom, can egy üzletem (kozmetikus vagyok) az, hogy köztem és anyám között van agfer ugy mint mindenki másnál az nem ezt jelenti. Az, hogy anyám pasija ez fel jogosítja erre? N26
2021. jan. 11. 13:18
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
65%
Egy írástudatlan kozmetikus. Azért elképzelem, hogy egy ennyire buta emberrel kellene beszélgetnem kezelés közben...
2021. jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
92%

Me hetek szépen


Felőlem mehetsz rondán is...

2021. jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem szerepelsz a tulajdoni lapon, akkor bármikor! kitehetnek, hiába vagy oda bejelentve ;)
2021. jan. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
53%
De jelentettem a kérdést, és nem azért, mert vszeg kamu, hanem mert olvashatatlan. :(
2021. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
98%
27. Ez nem ilyen egyszerű. Ha be lenne jelentve akkor a tulajnak kérnie kellene higy kijelentsék. Nem tudom mi a hivatalos neve.
2021. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
94%
Kényszerkijelentés.
2021. jan. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem ugyanaz, a belinkelt valakinek minden mondata tele van három ponttal egymás után. De a történet nagyjából hasonló.
2021. jan. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
90%

Azota is varjuk, hogy mennyire SAJAT az a lakas.

Ha nem az csaje a lakas (vagy az anyjanak haszonelvezete van rajta), akkor bizony barmikor mondhatja az anyja azt, hogy ideje a lanynak sajat labra allnia.

2021. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
69%
Délelőtt volt egy kérdés, a "feleségem lányával" kapcsolatban, az illető kérdezte: miképpen tegye szóvá....
2021. jan. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
2021. jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!