Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy gyerekre mennyire tartozik...

Egy gyerekre mennyire tartozik ha a szülők veszekednek?

Figyelt kérdés
szinte 24/7 megy a tárgyak dobálása , egymás piszkálása és ha azt mondom hogy legalább intézzék már el máshol akkor : ne szólj bele , ez nem rád tartozik ...
2010. aug. 13. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát most hol veszekedjenek,nem tudnál akkor lelécelni otthonról?Másnak meg az a baja hogy válnak a szülei.
2010. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha előtted csinálják, rád is tartozik.
2010. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
azért vannak dolgok ami a gyerekre nem tartozik.mennyi idős vagy?
2010. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
akkor ne a gyerek előtt veszekedjenek,amúgy,ha nem tudják normál hangnembe megbeszélni az már rég rossz szerintem..
2010. aug. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartozik rád, hogy miért, kivéve ha miattad, vagy rólad szól a dolog. Viszont ha nem, és nem tudnak kulturáltan vitázni, és Neked ezt kell hallgassad non-stop, az idegileg lelkileg is kikészít gondolom...

Szemetek, és önzőek, hogy nem vesznek figyelembe...Elvileg a szülők azt mondják hogy a gyerekük nekik a legfontosabb..hát ez nem azt tükrözi...


szió

2010. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fugg attol is hogy hany eves vagy.Aki azt mondja, h nem tartozik rad, annak a szulei nem balheztak meg es nem tudja, h ez hogy megvisel egy gyereket!
2010. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
20 vagyok ,egyetemre járok , csak most hogy így hazajöttem nyáron nagyon idegesít :S pedig ez ment már 5 éves korom óta
2010. aug. 13. 21:59
 8/10 anonim ***** válasza:

21.27 vagyok.

Hát akkor tuti nem fog változni a helyzet...


Füldugó, zene, vagy bedilizel...szegény...mondd nekik, hogy váljanak el, minek vannak vajon együtt még???

tuti élvezik, már megszokták ezt...

2010. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Menj el otthonról, vagy nyaralj tőlük külön.
2010. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk is ez megy... van már munkahelyem, és ha szerencsémvan, eltartom magamat érettségi után diákhitellel-ösztöndíjjal keverve. A múltkor derült ki hogy ezt tervezem, hálátlan vagyok meg minden, a szüleim az mondták, soha nem fogadnának vissza, és kérnek majd vissza minden pénzt, amit születésemtől belém fektettek. Ha az utcán fogok lakni, én akkor sem megyek vissza oda.

Nem értem, Te miért laksz még otthon? Egyébként 20 éves vagy, felnőtt, és ahogy elnézem, értelmesebb mint ők (bocs tudom a szüleid, de akkor is). Igazán lehetne már belszólásod a dolgokba.

16/L

2010. aug. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!