Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Meg tud...

Miért csinálja ezt? Meg tud még változni?

Figyelt kérdés

Amikor apámmal veszekszünk ( csak sima apa - lánya veszekedés ) olyanokat vág hozzám, hogy "anyád pics*ját", meg hogy "te hülye lány", "te degenerált" stb. Ez annyira fáj! Pedig ilyeneket nem mondtam neki soha. Nem vagyok egy angyalka, de gondolom minden családban van veszekedés. Rátok is mondott ilyet apukátok? Vagy csak rám? És az is nagyon elszomorít, hogyha telefonon beszélünk és végeztünk, akkor csak simán lecsapja a telefont ( anyukámnak is ). Mástól ( sima - nem közeli - ismerősöktől ) pedig úgy köszön el, hogy " szia édesem" ( férfiaktól is ) -.-". Soha az életben még nem állt ki a családjáért, mert a családjának soha nem lehet igaza, de másak meg nyalni kell a valogát. -.-" Arra sem képes hogy lefessen egy foltot a falon. Ha nagytakarítás van, gyorsan elmegy, és csak akkor jön vissza ha már minden kész van. Annyira szeretem őt, mert van egy "szuper - apa" oldala, de elég gyakran csinál ilyesmiket. Ha beszélek róla neki, kiröhög :( .

Tudom, elég pici dolgok, de nekem nagyon lényegesek. Semmit nem tudok tenni? Már ilyen marad? Ő 62F, anya 41N, é 13L


2010. aug. 13. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:

hát az enyém sokkal durvábbakat mondd nekem. olyat, amit más egy utolsó k*rvára nem mondana... és rendszeresen. és folyton megbánt. ennek ellenére szeret, bár ez engem kicsit sem vigasztal.

ne haragudj, hogy ezt mondom, de már ilyen marad. amit tenni tudsz az az, hogy elhiszed hogy szeret téged és megpróbálod elfogadni, hogy nem tökéletes. valószínűleg tudja magáról a hibáit de nem képes rajta változtatni.

2010. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem apa ennyire csunyát még csak 2-szer mondott
2010. aug. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Apum és köztem is volt párszor nézeteltérés és sajnos olyan is, ahol elég csúnyákat vágtunk egymás fejéhez, persze csak a veszekedés hevében. Én is csúnyákat mondtam, amit soha sem fogok magamnak megbocsátani, nagyon szégyenlem magam. Sajnos néha ivott és ez a nagy veszekedésünk is abból jött, hogy kiszóltam, hogy picit halkabban kiabáljon (épp anyummal veszekedett), mert nem tudok aludni. Nem volt egy tökéletes ember, sok hibája volt. Nem volt felhőtlen az apa-lánya, sőt az apa-család kapcsolat sem. A mi kapcsolatunk akkor javult, mikor elköltöztem otthonról. Lassan 3 éve, hogy nincs köztünk. Nagyon hiányzik és sokszor sírom el magam.

Annyit tudok neked tanácsolni, hogy valahogy mégis próbálj meg vele beszélni, vagy ha szemtől-szembe nem megy, írj neki egy levelet és ha lehet, próbáld meg kifogni a "szuperapa" pillanatát, hogy odaadd/odacsempészd neki! Ha ezek után sem változik a helyzet, akkor annyit tehetsz, hogy minden csúnya beszólását engedd el a füled mellett. Mintha meg sem hallottad volna. Szeret téged, de sajnos sokan nem tudják az érzéseiket kimutatni rendesen. Légy türelemmel és légy te az okosabb. Semmiképp se szólj neki vissza csúnyán, mert hidd el, aztán vacak érzés lesz! Fog ez a kapcsolat még jó lenni, de lehet még várni kell rá. Kitartás!

26L

2010. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!