Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám a fusztrációját a...

Anyám a fusztrációját a tesóimon tölti ki, van valami mód rá, hogy magamhoz vegyem őket?

Figyelt kérdés

Hárman vagyunk testvérek: vagyok én, a legidősebb, van egy 15 éves húgom és vagy egy 12 éves öcsém. Amikor az öcsém megszületett, anyám 5. nap jött haza a kórházból és akkor már apám nem volt itthon, mert otthagyta anyámat meg minket egy másik nőért. Volt párkapcsolata is azóta, de az egy mérgező párkapcsolat volt, de szakítottak Hál' Istennek. Azóta a fickó óta anyámra sokszor nem lehet ráismerni. Amíg otthon laktam, minket is sokszor nem hagyott békén, belénk kötött, provokálni akart, hogy veszekedhessen velünk. Én egy villámhárító voltam. Sose bántott minket fizikailag, nem is emelt ránk soha kezet.

Én már 8 éve nem élek otthon, mert Pesten élek, ők Szabolcs megyében, de egy évben így is 6-7x találkoztunk, de most, hogy a kisgyerekem megszületett, nem nagyon járkálunk, mert a pici nem nagyon bírja az autóutakat, ők meg úgy vannak vele, hogy nem vonatoznak órákat.

Ma a húgom felhívott és elmondta, hogy mi van otthon: anyám rajtuk tölti ki a stresszt, és nem hagyja őket békén. Nem főz nekik anyám, és megunták már a hagymás kenyeret meg a piritós kenyeret, és úgy gondolta, hogy főz. Erre anyám hazajött a munkahelyéről, és elkezdett vele kiabálni, hogy ki engedte meg neki, hogy főzzön, meg mit képzel ő magáról. És fogta, kidobta a kaját a kukába. És anyám nem áll le, nem hagyja őket békén, nem nyugszik le, öt percenként megy be valamivel a szobájukba, hogy leordíthassa őket valamilyen ürüggyel.


2020. dec. 19. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tégy úgy, mintha nem láttad volna az üzenetet. Valójában, ha egyszer szétmennek nem tudsz ellene semmit tenni. Hagyd rá. Ha valami olyan konkrétumot látsz (pl utcán meglátod azzal a férfival) érdeklődhetsz felé, hogy ki volt, de semmikép nem szólhatsz bele kert anyukád élete
2020. dec. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
A kormányhivatal gyámügyi osztályán kell kiskorú veszélyeztetése miatt bejelentést tenni. Az nem hiszem, hogy neked jó lenne, ha a saját férjed és gyereked mellé befogadnád a testvéreidet, tönkremenne a ti életetek is. Miből tartanád el őket?
2020. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as: az egyesnek volt töb üzenete,hogy rossz helyre küldte,de azokat úgy látszik törölték
2020. dec. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De hogy pont az elsőt (22:21), amit kellett volna, és én jeleztem, mért nem törölték, az rejtély!
2020. dec. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vajon miért? Mert nem ütközik szabályba
2020. dec. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Na, mint első rendes válaszoló a kérdésre!!!

Szerintem először beszélj anyukáddal, hogy mi a baj, miért stresszes, hátha tudsz segíteni a kapcsolatukon a testvéreid és közte. Keress neki pszichológust, hátha segít ha ott kiönti a szívét.

Ha nem jön be akkor egyszerűen hozd el őket. A testvéreid, meglátogattak téged és kész. Jogod van hozzá.

Ha balhézik az anyu, akkor gyámügynek kell szólni, és hosszú nehéz eljárás során talán magadhoz veheted a tesóid. De bizonyítani kell, hogy rosszul bánik velük.

2020. dec. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Ez nem igazán elfogadható indok a gyamugynel... Esetleg anyáddal beszélhetnél, hátha nyitott lenne a csaladbafogadasra.
2020. dec. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%

6-os! 1. Nem te vagy az első rendes válaszoló.

2. "Keress neki pszichológust". Röhög a vakbelem. Szerinted azért egy állat az anya, mert nem talál magának pszichológust?

3. Természetesen nem hozhatja el őket egyszerűen, mert nincsen joga hozzá. Elmehetnek ötórai teára vendégségbe. És? Az meg kizárt, hogy az anya lemondjon róluk.

2020. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!