Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen apukám?

Miért ilyen apukám?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal, tervezzük az esküvőt.

Viszont körülbelül azt vettem észre, hogy nagyon szorong, sokszor mondja, hogy depressziós, rossz kedve van, gyomorpanaszai vannak és nem tud aludni éjszaka. Már többször járt pszichiáternél ezek miatt aki mindig több gyógyszert ír fel neki.

Viszont mikor ezt édesapám megtudta teljesen nekem esett, hogy majd kitudja, hogy mit fog velem tenni ha majd együtt élünk?! (Jelenleg egyedül élünk mindketten, külön városban).

Illetve még azt is felhozta az édesapám, hogy mi van ha elborul majd az agya vagy nem szedi a gyógyszereit és, hogy különben is mindig ilyenekből van tragédia.

Miért ilyen édesapám? A barátom soha az életben nem bántott, még egy rossz szóval sem. Mindig mindenben támogat és mellettem áll.

És szerintem a házasság örökre szól, hiszen úgy is van, hogy “egészségben, betegségben”.. akkor meg?!

Illetve apukám hozzátette, hogy reméli nem fogok hozzá menni különben ne is számítsak rá.

Most őszintén.. normális a reakciója? Vagy miért ilyen velem?!

Eddig nem ilyen volt vele csak mióta megtudta.


2020. dec. 18. 16:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azért ilyen, mert félt, de sajnos rosszul mutatja ki.

Meg nem ismeri a betegséget, azt hiszi, hogy aki pszichiáterhez jár, az őrjöngő őrült.

Ettől függetlenül azért van benne igazság is, lehet, hogy később rosszabb lesz és ez a te életedet is megnehezíti, ha lesz gyereketek, esetleg örökölheti, stb. Persze szép gondolat, hogy egészségben, betegségben... de 10-20 év múlva azért lehet, hogy átértékelődik. Szóval én téged is, meg apukádat is megértem, tudom, hogy ezek miatt nem hagynád ott a párodat, sok boldogságot kívánok!

2020. dec. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!