Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok karácsonykor,...

Mit csináltok karácsonykor, családi körben? Mivel telik ilyenkor a napotok?

Figyelt kérdés

2020. dec. 16. 21:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
Atadjuk egymasnak parommal az ajandekot, eszunk egy jot, megnezunk egy filmet, majd lefekszunk aludni. Nekunk ez nem egy hacacares nap. Nyilvan van kotelezo csaladlatogatas, de ott is csak eszunk, ajandekozunk, haza jovunk.
2020. dec. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%
Semmit. Örülök hogy élek, cseszek cselédet játszani hogy más vakarhassa a seggét nagy elégedetten, mert milyen jó pihenni végre... Miközben az "ünnep" arról szól a család nőtagjainak hogy takarítás főzés, sütés , mosogatás, pár óra szusszanás, majd elölről az egész szarság hogy szilveszterre is legyen mit falni másoknak.. És a végén az egész felhajtásnak örülök hogy húzhatok vissza három műszakba melózni, mert az nem olyan fárasztó mint a "pihenő"
2020. dec. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Általában 24.-én mindig halászlevet főzünk és megvendégeljük a családot, de idén csak magunkra főzünk egy pontyot. Fát szoktunk díszíteni, sütünk, illetve társasozni szoktunk, puzzle, ki nevet a végén, gazdálkodj okosan ☺
2020. dec. 17. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%

Párommal vagyunk csak 24-én.

Halászlevet készítek illetve idén megpróbálkozom egy bejglivel is, karácsonyfa díszítés, ajándékozás, puzzlet kap a párom amit együtt kitudunk rakni. Filmezés-alvás másnap család látogatás, ahol jókat eszünk.

24f

2020. dec. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

24-e szigorúan itthon kettesben a vőlegényemmel. Ebből voltak egyébként viták, mert a szüleink azt akarták, hogy náluk legyünk ezen a napon (igen, egyszerre két helyen).

Szóval az a nap csak a miénk, kitalálunk valami jó kaját (nem karácsonyit), elkészítjük, megesszük, filmezünk, sakkozunk, szexelünk és iszunk.

A többi nap meg elmegyünk szüleinkhez, ahol veszekedés szokott lenni valami hülyeségen mindig. Ott ajándékozunk valami apróságot és sokat eszünk, este hazajövünk. Kb. ennyi.

2020. dec. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok és az lemaradt, hogy azelőtt, míg nem volt vírushelyzet, a szüleim és a mamák mentek éjféli misére. Volt, hogy mi is mentünk velük az öcsémmel mert szépséges volt a templom, különösen, ha a hó is esett, jó volt elsétálni odáig.
2020. dec. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
77%

Utálom, ha jönnek a rokonok, vagy nekünk kell mennünk, és egész nap azt várom, hogy takarodjon már mindenki haza. Iszonyat idegesítő mindenki, folyton nyűgösködnek, és fecsegnek hülyeségekről.


Hehe, viccet félretévve:


Anyukám, anyósom és én főzünk, sütünk, idén bejglit tervezek sütni. A férfiak takarítanak, majd együtt feldíszítjük a karácsonyfát, alá helyezzünk az ajándékokat. Este ünnepi vacsora, utána ajándékozás, aztán szabad foglalkozás, ki mit szeretne. Mi férjemmel filmet fogunk nézni valószínűleg (gyerekünk nincs). Mi 7-en leszünk, én, a férjem, anyukám, férjem öccse, anyósom, apósom, és a apósom anyja (férjem nagyanyja, és igazából ő a legelviselhetetlenebb, de sajnos apósom/férjem miatt ki kell bírni). 3 éve vagyunk házasok, és azóta nyaggat, ha találkozunk (szerencsére ritkán találkozunk), hogy mikor szülök már, ő dédunokát akar. Fogadjunk, most karácsonykor is meg fogj kérdezni, aztáán halálra fog sértődni, hogy most még biztos nem lesz gyerek. :D

2020. dec. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

A barátommal délelőtt kimegyünk a szüleimhez. Anya főz, én segítek neki, apa a létező legértelmetlenebb helyeket takarítja meg fát físzít. Barátom beszélget vagy segít ő is valamiben.

Dél körül megérkeznek a nagyszüleim meg a nagybátyám családja, úgyhogy eszünk, beszélgetünk. Eközben szép lassan sunyiban fény derül arra, hogy nagyapám igazából rejtőzködő Fideszes, apám meg a barátom meg nagyon nem az, mérgesen dörmögnek az orruk alatt. Én inkább meg sem szólalok, egy 80 évest már tudom hogy nem fogok meggyőzni semmiről. Este csillagszóró Mennyből az angyal, a gyerekek kapnak ajándékot. Aztán rokonok haza mennek. Mi még kicsit maradunk, beszélgetünk. Aztán mi is haza megyünk.

2020. dec. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
68%

Csak ketten vagyunk most a Kedvessel (a családjaink Mo-n élnek, idén nem megyünk haza). Sütök-főzök, filmezünk, ő kockul, én zenét hallgatok, ilyesmik. Sétálunk a városban, a tónál, még 22-e előtt elmegyünk egy kajáldába - azután minden bezár, és idén lényegében alig voltunk bárhol is.

Hiányzik a család, de úúúgy örülök, hogy maradunk itthon, végre egy nyugis karácsony :) Nem pedig a szokásos tíz nap alatt 8 különböző helyre menni 180 km-es távolsággal :D

2020. dec. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!