Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnek? (bov. Lennt)

Mit tehetnek? (bov. Lennt)

Figyelt kérdés

Azert ide irok,mert vegulis apammal kapcsolatos ez a problema.

Probalom rovidre fogni. Angliaban elek es kb. 2 hete elhagytam a penztarcamat benne az osszes iratommal. Bejelentettem nagykovetsegen, rendorsegen..stb

A nagykovetsegen azt mondtak,hogy tudnanak kiallitani egy ideiglenes utlevelet de azzal csak haza tudnek menni de vissza jonni mar nem. Otthon kellene megcsinaltatnom.

Az a helyzet,hogy a munkam miatt elegge elfoglalt vagyok(voltam) ezert idom meg nem volt megigenyelni.

2 napja azonban az apam korhazba kerult. Nem sulyos az allapota de megszeretnem latogatni.

Azonban 1 het vagy 10 nap amig kezhez kapom az utlevelet.

Annyit meg nem akarok varni. SOt az ugyfelfogado azt mondta attol fugg mennyi munkajuk van.

Haza szeretnek mindenkeppen menni meglatogatni ot.

Kerlek segitsetek valami otlettel!


2010. aug. 12. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

személyi igazolvány?

Avval is lehet közlekedni...

2010. aug. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első válaszoló. ha olvastad volna látnád ,h elvesztette a pénztárcáját...
2010. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

első vagyok..

Olvastam..Én is Angliában élek és soha nem hordom magamnál a személyi igazolványt,mert kint nincs rá szükség..A személyi otthon a kis lakásomban van,és ha megyek valahová akkor az útlevél van nálam..Így ha el is veszíteném még mindig ott van a személyi amivel haza lehet jönni..Senki nem cipeli magával mindkettőt pontosan az ilyen esetek miatt...

Szóval a személyi még mindig egy jó lehetőség..Ha meg mindkettőt magával cipeli(aminek értelme nincs) akkor no comment

2010. aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az utlevelem mar lejart mar vagy 2 eve. Sok ertelmet nem lattam ujra csinaltatni amikor szemelyivel is lehet utazni.

Csak a szemelyim volt. Azt meg a penztarcamba hordtam mivel pl. ha venni akartam cigit,alkoholt..stb fiatalabbnak nezek ki a koromnal, ezert elszoktak kerni.

2010. aug. 12. 13:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem sűrgősségivel meg volt 1 hét alatt.Bár én elmentem érte a központba,tehát a postázással nem vacakoltak.
2010. aug. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!