Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyenkor, vagy mi...

Mit tegyek ilyenkor, vagy mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Sajnos az anyámmal nem a legjobb a kapcsolatom, már lassan 5 éve, mindig porszem méretű dolgokon összeveszünk. Pedig nem én kezdem, mert mindig felhoz egy témát, amiről tudja, hogy nem szeretek róla beszélni,én szólok neki, hogy ne beszéljünk róla, de mindig kezdi, hogy persze, ezt csak azért mondom, mert neki van igaza, pedig egyáltalán nincs igaza.

Mostanság kB 1 hónapja nem történt semmi, csodálkoztam is.

Mivel jön a karácsony, gondoltam, veszek neki egy drága ajándékot(laptop), mert tudom, hogy szüksége lenne rá, de sose tudott még venni. Viszont tegnap óta megint elkezdtem, és így nem tudom nyugott szívvel odaadni, mert rossz érzésem van valamiért.


Szerintetek jól gondolkodom?


2020. dec. 12. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem.

Fene a "rossz érzéseiddel".

Teremts békét magadban, akkor magad körül is menni fog.

2020. dec. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem add oda neki, talán ez segít jelezni felé, hog te szereted, és szeretnéd hogy béke legyen köztetek
2020. dec. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hát igazából érdekes helyzet, te kevésbé vagy ezek szerint beszédes típus, anyukád pedig inkább az a vesszünk össze fajta. Szerintem ez a két dolog általában nem illik össze. Ez ellen úgy gondolom, hogy le kell ülni és megbeszélni a dolgokat, mond el neki, hogy neked fáj az, hogyha veszekedtek. Így már megfog könnyebülni a lelked és jobban is fogod érezni magad, illetve az ajándékot is oda fogod tudni adni nyugodt szível. Illetve nem kell anyukádnak sem megfelelni, sem egyet érteni vele, tessék nyugodtan kiállni magad mellet.
2020. dec. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


#3 igen, nem vagyok nagyon beszédes, ha nem szól hozzám egész nap, akkor én se nagyon tudok mit mondani, nem találok közös témát. Egész nap a facebookot bujja, én pedig csináljak amit akarok, csak haggyam békén. Még pld ha reggelizünk, akkor is ottvan a kezébe, és ez idegesítő,ha még szólok neki, akkor szól, hogy ne szóljak bele, hogy mit csinál.

2020. dec. 12. 14:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel az idősebbeknek romlik a szemük, 17 colos nagyképernyős laptopot vegyél neki. Én is olyat vettem az enyémnek, és egész nap rajta lóg. Filmeket néz a YouTube-ről, híreket olvas, teljesen elfoglalja magát vele. Magamnak is olyat vettem. A Digiprime cégtől vásárolok ilyesmit, mert a legnagyobb laptopkereskedők, óriási választékkal, és megbízhatók.
2020. dec. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
41 éves, 15,x"-os a laptop
2020. dec. 12. 14:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy "ugrasz", ha provokál. Ezért csinálja. Nálunk a nagyszülő volt ilyen, a saját gyereke minden megjegyzésére ugrott, nekem viszont, pedig ugyanott laktam, mondhatott bármit, nem kapott érdemi reakciót. Csak olyanokat, hogy "Nahát, tényleg?", meg "Aha, értem". És vége. Abbahagyta egészen hamar a froclizásomat, többé nem volt vele bajom.
2020. dec. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!