Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadnád azt, ha a...

Hogyan fogadnád azt, ha a szüleid a válásuk után pár nappal már új partnerrel lennének ?

Figyelt kérdés
2020. nov. 30. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Sehogy nem fogadtam, alapbol azert valtak el, mert mindketten talaltak mast. Ha egy hazassag valassal vegzodik, ott akar mar evek ota tarthat az elhidegules, lehet, hogy egy agyban aludtak, de ezen kivul egymashoz se szoltak, vagy ertek. Egy rossz hazassag utan feludules lehet vegre a szerelem, es az uj par.
2020. nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Konstatálnám, hogy valószínűleg ezért következett be válás. Sajnos gyakori ez, de az ő életük, ők tudják hogy jobb nekik.
2020. nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
Vannak olyanok, akiknek a kurválkodás fontosabb mint a család.
2020. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

Megértem azt is amit az első válaszoló írt, de nekem mindkét ember nagyot esne a szememben emberileg.

Rengeteg ilyen esettel találkozom a munkám során, és próbál mindenki megértő lenni, de attól még ugyanolyan patkányság mint szakítás után 1 héttel már mást csókolgatni.

2020. nov. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

3# Nem minden esetben a konnyuveruseg az ok. Nincs azzal baj ha a hazastarsak mar nem szeretik egymast, elvalnak es uj parjuk lesz. Mindnekinek jar a boldogsag, ha van gyerek, ha nincs. Az a k^rvalkodas mikor apad/anyad a csalad MELLETT titokban tart szeretot, az elvalas helyett, mert neki igy kenyelmes.


4# Milyen patkanysag? Ha mar a kapcsolat/hazassag soran megvolt az elhidegules, esetleg volt mar mas jelolt (de nem tortent semmi koztuk addig) akkor teljesen normalis hogy valas utan 1 hettel mar mast csokolgatnak. Vagy kell varni 1 evet mintha megozvegyultek volna? Ha nincs torvenybe irva akkor felesleges ezen pampogni.

2020. nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
A valas also hangon 6honap, tehat meg az sem biztos h emiatt valtak. Orulnek h mindketto talalt mast. Ha csak az egyik virit uj partnert, az fajdalmasabb a masikra nezve.
2020. nov. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

Négyes vagyok, ha teljesen elhidegültek és NEM történ semmi a házasság alatt akkor az megint más és elfogadható.

Én úgy értettem, hogy a legtöbb esetben már házasság alatt is megy a félrekefélés sunyiban aztan persze válás után pár nappal nyíltan. Ezt tartom patkányságnak.

2020. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Savlekotő ***** válasza:
Már rég meg volt az új pár.. Ennél szebb mikor a még el nem vált nő az uj pasi kölykét várja.
2020. nov. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
Nem izgatna. Mióta élek utálják egymást, nem csodálkoznék azon se ha most lenne nekik más (anyagi okokból nem válnak el pedig az lenne a legjobb).
2020. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hpgy lett két új gyámod.
2020. dec. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!