Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám mindig pénzt kér tőlem...

Apám mindig pénzt kér tőlem piára. Mit tegyek hogy ne igyon?

Figyelt kérdés

Nem sajnálom tőle a pénzt de mindig ha kér abbol mindig italt vesz. Tegnap is meg tegnapelőtt is ugy berugott hogy beton volt.

Igy nem tudna megtartani egy normális munkahelyet sem. Jelenleg kőművesek mellett segit, de ez nem fog igy menni sokáig mert mennek ki külfoldre es nem lesz akivel dolgozzon, kell neki normális munkahely. Igen ám de hogy fogja igy megtartani?!


2010. aug. 11. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki.
2010. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnék neki, vagy ha részegen jön haza bezárnám, de lehet csak én vagyok mostanában ilyen idegbajos hogy ezt tenném, lehet normális körülmények között mást tennék, nem tudom
2010. aug. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szomorú,hogy nálatok a gyereknek/ neked van több esze és felelősségérzete, mint a szülőnek.Ha már ő nem képes józanul élni és itélni, sajnos neked kell NEMET mondani, vagyis ne adj neki, hiszen úgyis italra költi.
2010. aug. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem adnék neki pénzt. Sajnos az ellen nem tudsz tenni, hogy ne igyon, ha ő maga nem akar felhagyni ezzrl a rossz szokással.
2010. aug. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én apám is ezt csinálta. Mondjuk ő nem nálam lakott.

Ő is jött mindig kunyerálni pénzt. Bár az én faterom kemény alkoholista, úgy issza a pálinkát, mint mások a vizet, ő már igazán berúgni nem is tud. Csak úgy folyamatosan mindig van benne pia, és nem kevés :/


Én egyszerűen csak nem nyitottam ajtót neki.

Egy idő után már senkinek sem, mert mindenkire azt gondoltam aki csöngetett, hogy biztos az apám az.

Így végülis leszokott rólam. Már nem járkál ide.

Nekem ez megkönnyebbülés :/


Mondjuk én sosem éltem vele, szóval nem szeretem apámat, sosem szerettem :)

2010. aug. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én sem élek vele, én már a párommal élek, csak apám mindig atjon penzet, vagy ha jön valamit segiteni akkor is mindig kér vmit cserebe, pl sört v pálinkát.
2010. aug. 11. 16:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne engedd be. Csinálj úgy mintha nem lennél otthon.
2010. aug. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!