Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jövünk össze?

Miért nem jövünk össze?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

7 éve ismerek 1 fiut és nagyon tetszik.Régebben barátok voltunk,aztán nem láttuk egymást 3 évig,felnőttünk és most nagyon jól elvagyunk.Az egész napot együtt töltjük,korizunk,moziba megyünk,sétálunk...rengetegszer éreztem úgy hogy összefogunk jönni de mégsem...pedig nagyon látszik rajta hogy több van köztünk mint a sima barátság és bejövök neki...akkor meg miért nem jövünk össze?köszi előre is a válszokat!


2010. aug. 11. 10:37
1 2
 1/15 anonim válasza:
Szerintem azért, mert fél, hogy esetleg ha te nem így gondolod, akkor egy nagyon jó barátságot tenne tönkre.
2010. aug. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
A mai férfiak nyámnyilák. Nem mernek lépni. Hát szembesítsd, vagy tegyél egyértelmű jelzést felé.
2010. aug. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Vagy nem adsz elég jelet neki, vagy átcsúsztál a "csak barát" zónába!
2010. aug. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ő még erre nincs felkészülve...

én csak ezt tudom mondani.

esetleg ő nem érez többet barátságnál,habár ez furcsa lenne,no mind1 ! :D

2010. aug. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha lány létedre felajánlkozol neki,akkor lehet,hogy tönkre teszed a barátságotokat. Sok férfi nem szereti a nyomulós nőket.
2010. aug. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
vagy az, hogy fél mert barátok vagytok és mit szólnál ha kezdeményezne, vagy nem akarja elveszíteni a barátságotokat ilyen áron sem. én lehet, hogy adnék neki jeleket valahogyan, hogy érezze többet akarsz. aztán majd alakul
2010. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én 2 évig a barátnőm legjobb barátja voltam, közben kapcsolata is volt mással, de nagyon egymásba szerettünk, és nagyon sokáig magunk előtt is titkoltuk! De felhoztam neki, ő meg gondolkodást kért, nem akarta tönkretenni a barátnságunkat, de végül igent mondott, és eddig ez volt a legjobb döntésem az életemben!
2010. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
de ő...nem tudom mivan vele,az egyik pillanatban mintha most rögtön odajönne és lesmárolna a másikban pedig mintha nem is ismerne..és én szerintem elég jelet adtam neki :S
2010. aug. 11. 10:54
 9/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló volt a helyzet:))

Mindkettönknek párja volt. 2004óta ismerjük egymást. 2006ban kijutottunk Drezdába EUs pályázattal. Nagyon jó haverok voltunk az elmúlt két évben.Közös(4esben) mozizások,kávézás,teázás. Mindig másnál gyültünk össze. Jó buli volt(neki is b.nője) Drezdában egyik este sokat(fél liter kb) forralt bort.S aznap este megcsókoltam. (isteni volt)

S összejöttünk.Nemrég kérdeztem tőle miért nem mondta h tetszek neki.Mert félt hogy megszakad a barátságunk. Ezt válaszolta... megnyugtatott.

Azóta is együtt vagyunk,s született egy irtó aranyos kislányunk:)

2010. aug. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%

Nekem viszont az a tapasztalatom, hogy ha egy pasi igazán akar egy nők, akkor megszerzi. Ha nem lép, töketlenkedik, az igazából azt jelenti, nem akar semmit.

Lehet hinni, hogy a barátságot félti, de ekkor a barátság fontosabb, mint a nő... ergo a nőt akarja kevésbé.

És ha van fontosabb neki, akkor minek erőltetni.

Sajnos ez van, be kell ismerni és nem hiú ábrándokat kergetni hónapokig/évekig.

2010. aug. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!