Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy addig amíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy addig amíg nem az enyém egy lány addig meghalok érte és belé vagyok esve de amint össze jövünk és járunk max egy hét és utána mintha elvágtak volna vmt és már csak a terhemre van a kapcsolat és egy újabb lány után nézek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért mert mint minden pasiban benned is megvan a vadászösztön. Hány éves vagy? Lehet hogy azért van ez mert még nagyon fiatal vagy és nem állsz kész egy komoylabb kapcsolatra. Ha idősebb vagy akkor is lehet hogy még nem állsz kész komolyabb kapcsolatra vagy még nem találtad meg azt a lányt aki igazán felkeltette az érdeklődésedet. Majd ha megtalálod azt aki komolyabban érdekel elmúlik ez az érzés.
2011. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tipikus "amit megkaptál, már nem érdekel" szindróma. Igazából ettől félek most én is. Vagyis jobban mondva féltek egy lányt. Vagyis igazából magamtól féltem. Azt hiszem szeretem, de nem akarok és nem is fogok kezdeményezni, mert minden eddigi párja átvágta. És tudom magamról, hogy milyen vagyok :S Egyébként horoszkópod nem ikrek ? :D
2011. jún. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok. Lassan 3 éve szerelmes vagyok egy fiúba, mindent megtennék érte...ami sajnos nem is olyan egyszerű. Még nem jöttünk össze. Na de ez egy kicsit más téma. Voltam én úgyis hogy addig kellett egy pasi amíg megszereztem :\ nem tudom... lányoknál is így van úgytűnik. (Mérleg vagyok)

16/L

2011. jún. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!