Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen engedjem el a...

Hány évesen engedjem el a gyerekem egy házibuliba? Ahol 17-18 évesek is vannak

Figyelt kérdés

2020. nov. 22. 21:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
71%

#8 azt mondja "gazdagokhoz ne engedd"


A te gyereked csövesekkel bulizik, vagy mi? :D

Gazdagoknál ha iszik, akkor legalább jót iszik, nem mindegy :)

2020. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én a közép anyagi helyzetet látom veszélytelennek, gazdagok között is sok a deviáns mert valahogy el van deformálódva a világlátása, mert neki mindent szabad úgyis el lesz intézve hogy ne legyen baja, meg a nagyon szegények között is sok a veszélyes elem. Ismerni kell a társaságot jól, a szülőket, na meg bízni a gyerekben hogy az eddigi nevelés megtette a hatását. Amúgy kb 16-17 évesen.
2020. nov. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
38%

Hát mostanában ne igazán engedd...elve 10 fő lehet max de nyilván több lenne, amúgy meg neked kell ismerni a gyerekedet.


A lényeget pedig lehagytad, fiú, vagy lány, ha lány akkor nem!


Miért ?


Mert az összes idősebb srác meg akarná dugni, leitatni stb gondolom 16 évesen akár milyen szende úgyis meg kóstolná a piát.


Nekem ez a tapasztalatom, akár hányszor volt fiatalabb lány mindig rámentek a srácok...

2020. nov. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 évesen kezdtem. Lány vagyok, senki se erőszakolt meg, de még csak be se drogoztak :D

A társaság, ami nem mindegy.

2020. nov. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

"Gazdagokhoz ne engedd."

Ez úgy hangzik, mint egy aranyszabály. De nem értem. Szegények is minden sz*rt el tudnak szívni, nemi erőszak ott is lehet. És a kannásbortól előbb be lehet rúgni :D.

Ahogy 12-es írta.

És lány vagy fiú? A többi taggal főleg egy iskolába járnak, évfolyam / -osztálytársai?

2020. nov. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Lány, nem egy suliba jár a barátaival
2020. nov. 24. 22:59
 17/21 anonim ***** válasza:
25%
"nem egy suliba jár a barátaival" -- Az sose jó...
2020. nov. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
48%

nos ... 17-18 éves fiúk számára, teljesen egyértelmű h egy házibuli egyet jelent a szexkalandokkal. ez nem kérdés.

innentől kezdve, csak akkor engedd el, ha ez nem probléma számodra, és kellően felvilágosítottad a lányod (ja, azért a dolog kétirányú, szal egy 16 éves lánynak se biztos h semleges ám egy 18 éves "menőarc" srác ...).

2020. nov. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 TENGEERPICI válasza:
100%
Az attól függ, hogy előtte mennyire volt ilyen helyekre elengedve! Személyes tapasztalatom, hogy már 12 évesen együtt olvastuk Kámaszútra könyvet a lányokkal. Persze a szülők azt hiszik, hogy az övék az nem olyan, pedig minden buliban felmerül a kémia! Bár erről nem minden szülő és gyermek beszél! A mi mivel jár, a minek mi a következménye, az a szülőtől függ, hogy megismerteti-e a tudnivalókat. Nem a buliba való elengedés a lényeg, hanem az, hogy tájékozott-e a bulizó vagy nem! Szerintem ez a lényeg, és nem az, hogy eltiltom. Mindenkinek ismernie kell a saját gyermekét, hogy mennyire tájékozott és mennyire megbízható. Tudom sokan nem értenek velem egyet, de érdekes módon a mi bulijainkban, nem volt nemkívánatos uzóhatás. TENGERPICI 2020.11.29.
2020. nov. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 De La Cruse ***** válasza:
17%

Sehány.

Inkább szoktasd családi bulikra, és ismerősökkel meg családtagokkal való tábortüzes bográcsos nappali dolgokra, mert a mai buli kultúra olyan rossz, hogy ahhoz drog kell és előbb lesz a fiad drogos, minthogy kiszórakozz magát.

Még az sem bűn, ha megmondod neki, hogy kikkel barátkozzon és kikkel ne, mert egy szülőnek már van esze arra, hogy meg tudja ítélni, hogy ki vinné a gyerekét titkos utakra és tiltott területekre.

2020. nov. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!