Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így? Mi baja...

Miért viselkedik így? Mi baja lett?

Figyelt kérdés

Lehet h hosszú lesz...


Előre szólok, hogy nem biztos h mindenki meg fogja veregetni a vállamat azért, amit írok, ezért kérlek titeket, kíméljetek meg az osztástól! köszi


Szóval, van párom, lassan 3 éve, együtt is élünk, mindketten 26 évesek vagyunk. Kicsit lapos köztünk mostanában a dolog, érlelődik a szétköltözés gondolata bennünk.

Megismertem egy férfit, idősebb nálam, sokkal idősebb. Az elejétől tudta h van párom, nem is "nyomult". Aztán idővel kialakult valami érzelem mindkettőnkben, amit én részemről be is vallottam neki. Nem a szavak embere, de kiderült h hasonlóképpen érez, de a korkülönbség és a párkapcsolatom miatt a realitás talaján maradva nem bonyolódna bele semmibe.

Ezután folyamatosan ment tovább minden, sms-ek, telefonok, aztán egyszer csak mint akit elvágtak. Ha találkozunk beszélgetünk, de nem erről a témáról, egyébként nem hív, ritkán dob egy sms-t. Konkrétan ezt semmi vita vagy ilyesmi nem előzte meg.


Nem tudom eldönteni h ezzel most véget vetne annak a kevésnek is, ami kialakult közöttünk, vagy csupán így védi ki a további nyíglódást az érzelmei miatt...


Mondjuk talán jobb is ez így, ennek így kellett lennie...


2010. aug. 10. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Összejött valakivel.
2010. aug. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sztem az a lehetőség ki van zárva, elég jól ismerem ahhoz h arról tudnék
2010. aug. 10. 21:35
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ő valamiből levonta azt a következtetést, hogy jobb, ha ti nem tápláltok egymás iránt gyengéd érzelmeket, sőt, nemhogy gyengédet, semmilyet sem. Az alapján, amit leírtál, ő most egy könnyű megoldást választott: anélkül, hogy megmondaná egyenesen, hogy nem szeretne belebonyolódni semmilyen kapcsolatba, nem keres. Írtad, hogy nem a szavak embere, szóval nem hiszem, hogy nemtörődömségből nem mondja meg, talán nincsenek erre szavai és úgy érzi, békésebben felejtitek el egymást, ha nem szól, nem keres, nem ír, csak hanyagol.
2010. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig simán meglehet. Csak azt nem tudom, miért zavar téged, hogy a hátad mögött mással kavar, amikor te is ezt csinálod a mostani pároddal.
2010. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

lehet hogy egyre jobban "nyomultál" -akár akaratlanul is- , miután tisztáztátok hogy mindkettőtökben kialakult valami, egyre biztosabb voltál a dologban.

nem akarlak osztani, nem azért írom, de az a helyzet, hogy azért távolodott el tőled, mert kettőtök közül ő tudja hogy mi a helyes.

2010. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Igen,nekem is ez ugrott be,ami az elsőnek.

Több vasat tartott a tűzbe hátba bejön valamelyik.A másik összejött,te pedig lapát.Melós is voltál,mert még el kellett volna csábítani és az nem két perc.Most legalább látszik,hogy mennyire nem érdekled,mint embert.Ha valóban barátkozni akart volna,mert megfogtad és beletörődött,hogy nem lehet több,de téged nem akar elveszíteni,akkor nem lépett volna le így.Örülj neki,hogy ez még most kiderült és nem estél két szék közt a pad alá.

A mostani kapcsolatodat viszont értékeld át!Amelyikbe belefér egy harmadik,az már rendesen romos.Építsd újra!

2010. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

Hát pedig az lesz az.

Nem fogja megvárni míg kiadod az útját a másiknak.

Vagy beléjött a lelkiismeret furdalás,szenvedő férfitársa miatt,akit most éppen átb@sznak.De ez a kevésbé valószínű.

2010. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
21:38-nak: egy szóval sem mondtam h zavar ha mással van. Tisztában vagyok vele h nem is kérhetnék/várhatnék ilyet..
2010. aug. 10. 21:43
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Vagy van valakije vagy megunta a várakozást.A párommal is hasonlóképpen jöttünk össze bár én szinte azonnal szakítottam de a másik fél nem akart beletörödni.Azt mondta a párom ha rövid időn belül nem sikerült volna lezárni nem biztos hogy kivárja a dolgot .
2010. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem elbizonytalanodott a korkülönbség miatt,de az is lehet hogy ugy gondolja csak váratod,miért nem beszélsz vele?
2010. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!