Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj lehet a lányom és köztem?

Baj lehet a lányom és köztem?

Figyelt kérdés
18 éves múlt a lányom,sokszor "koccanunk" elég viharos természetem van és neki is. Mindig bocsánatot kér ha megbánt és szerinte őszinte .Hozzáteszem ha én viszem túlzásba ,ami azért ritkább,bocsánatot kérek én is .Na most ,2.5éves kishúga "olvasta" a naplóját és persze nem kelltt volna...láttam mikor összecsuktam h azt írta! " Egyre jobban utálom az anyámat,dehát ő akarja így" Nagyon szeretem a lányomat...Elvesztettem?
2010. aug. 10. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem lázad, mindenkit "utál", aki nem azt gondolja, amit ő.

A naplóját ne olvasd szándékosan, és véletlenül se, most ez megtörtént, de ne mondd el neki, mert eláshatod magad (biztosan neked rontana). Viszont használd fel az infót, amit olvastál. Igen, probléma lehet, legalábbis a lányod ezt annak éli meg.

Ne engedd, hogy a kapcsolatotok ezekre a koccanásokra korlátozódjon. Szervezz több programot, keressetek, vagy mélyítsetek el egy közös hobbit, töltsetek együtt időt és beszélgessetek. Lazán!

2010. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

sokszor írnak olyanokat a naplókba amit nem gondolnak komolyan ,pillanat érzések.Én is írok naplót,jó feszültség oldónak.Én is bele írom a pillanati érzésem.Lehet hogy pont egy vita után írta a lányod ezt.


25/N

2010. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Uhh, én 24 éves lány vagyok, de szerintem nem csak nekem, hanem az összes barátnőmnek volt ilyen "nem szeretem anyut" korszaka. 18 évesen még én sem láttam be, hogy gyerek vagyok, rengeteget veszekedtem a szüleimmel, hiszen ők csak próbáltak "jó útra" terelni, amivel én nem mindig értettem egyet. Nem veszítetted el a lányodat, ez biztos. Én is tudom, hogy rengetegszer megbántottam anyut, és így, már "felnőttebb" fejjel annyira szégyenlem magam utólag is, és rengetegszer kérek tőle bocsánatot a viselt dolgaim miatt... Ő is még érik egy kicsit, a saját bőrén is megtapasztalja az életet, és be fogja látni, hogy igazad van/volt. Elhiszem, hogy kicsi gyerek mellett nehéz a nagyra is kellő időt fordítani, de hidd el, később jobb lesz. Én is már alig vártam, hogy elköltözhessek otthonról, és tény, hogy mióta nem lakom otthon, nagyon kiegyensúlyozott a kapcsolatom a szüleimmel és a testvéreimmel is. Szerintem ne aggódj, túl lesztek rajta, és helyre fog jönni minden.
2010. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is mindig azt mondom magamnak, hogy nem csípom az anyám, de attól függetlenül szeretem. De neki is és neked is változni kell, két ember kell a vitákhoz. Beszéljetek sűrűbben nyugodt körülmények között, nem kell mindenért felkapni a vizet.
2010. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Valószínűleg csak hirtelen felindulásból írta, én is szoktam durvákat gondolni /csak én nem írok naplót/, de egyébként nem hiszem, hogy különösebb gond lenne. De ha úgy gondolod, hogy mégis, akkor próbáljátok megbeszélni. 18/L
2010. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A napló magánügy. Arra is való, hogy az ember kiadja a dühét, és ne kelljen végiggondolnia, mit is ír. Nem feltétlenül utál, csak ez a lázadás kell ahhoz, hogy elfogadd önálló emberként.
2010. aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm aválaszokat! Sose olvasnám szándékosan én a magánéletet tiszteletben tartom ,míg nem tudott olvasni bomntottam ki a leveleit azt is csak akkor ha ott volt:)Remélem igazatok lesz ő az elsőszülött lányom s bár apás de rendkívül szeretem és féltem nagyon talán túlságosan "ránőttem" a fejére és így "tol" le. Most van barátja szinte alig látom ,lehet h ezért is érzékenyebb. Remélem megoldódik mert nagyon mar belül ez a szó...
2010. aug. 10. 13:39
 8/10 anonim ***** válasza:
ne keseredj el énis sokszor ugy érzem h jajdeutálom a szüleimet meg az egész családom főleg amikor veszekedés után vagyunk.de az csak azért van mert mondjuk nem engedtek meg vmit vagy vmiért cseszegettek és ideges leszek olyankor. de amugy szeretem őket :) 16l
2010. aug. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szólj neki róla, hogy tudod. Tégy ellene!

Találj ki közös programokat, hogy lássa törődsz vele! Ha szerelmes az neki most a világ közepe, így megfoghatod.

Hívd el moziba, mert érdekelne téged xy film s egyedül nem akarsz menni, esetleg helyezz kilátásba egy elötte lévő vásárolgatást is. Csajos nap amikor együtt lehettek.

Vagy menjetek el vele s a párjával a standra, melegben az tök jó s a fiút is megismerheted jobban, de legyen egykis magánterük ott is, átmehetsz a jakuzziba addig.:D

Vagy engedj neki kertypartyt rendezni egy-két barátjával.

Ha látja, hogy éretnek gondolod, s foglalkozol vele, meghalgatod de nem kritizálod akkor közelebb kerűlhettek egymáshoz! :D

sok sikert

2010. aug. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy 17 éves lányom, mi is sokat vitázunk...Biztos engem is szid néha,meg utál...Mondjuk én még konkrétan nem olvastam így,mint te... De ha nem tudom nem fáj... Biztos ,hogy nagyon rosszul esne,és bántana...
2010. aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!