Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is ilyen munkahelyen...

Más is ilyen munkahelyen dolgozik?

Figyelt kérdés

Jó fizetésem van, a mai világban ritka az állás nem váltok.

De lelkileg nagyon megvisel hogy a munkahelyemen látványosan gyűlölködnek az emberek, a szünetekben és reggelente kibeszélek fennhangon a másik szenvedését, magánéletét és jókat röhögnek rajta. Na nem mindenki, de van pár ilyen ember. Sőt olyan is van aki a barátnőjét beszéli ki 3 irodával arrébb. Teljesen kimerít ez az egész, mindenkinek biztos az állása, céges bulik is voltak régebben, akkor meg miért kell ezt. Arról meg már nem is szólva hogy a bulik alkalmával a házas kollégák rám mász(ná)nak. Otthon rengeteget szoktam sírni annyira megvisel. Lehet hogy minden munkahely ilyen?


2010. aug. 10. 09:17
 1/7 anonim válasza:
100%

Hát az biztos, hogy mindenhol vannak ilyen emberek:( Sajnos!

Suliban is ez van. Mindenhol.

2010. aug. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Párom is ilyen helyen dolgozik. Az emberek csak érdekből vannak jóban egymással.

Folyamatosan stresszel, nincs egy nyugodt pillanata sem. Minden este hulla fáradt, nincs kedve semmihez.

Náluk a céges bulikon inkább férfiak vannak, tehát senki nem mászik rá senkire.

De a kibeszélés az megy.

2010. aug. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én felmondtam. Találtam egy jobb állást.
2010. aug. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár én diák voltam, de felmondtam és kerestem más helyet, mert a végén odáig fajult a dolog, hogy tünetei lettek a lelki bajaimnak. Hasmenés, hányás, fejfájások... Nem győzött a doki kiírni és nem is értette mi bajom.

Keress más helyet, és ha biztos, akkor lépj ki. Nem akarok neked rosszat tanácsolni, de ha magamból indulok ki, lehetnek következményei.

Nálunk a kisfőnök volt, aki kikészített idegileg, bunkó, beképzelt modorával... Mindenki utálta őt, csak a nagyfőnök nem...

2010. aug. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ha a pénz az úr,és szükséged van maradj.Próbálj meg a munkádra a figyelni és hagyd,ne figyelj oda rájuk.Próbáld külön választani a dolgokat.Pl ne kávézz,vagy ne ebédelj velük.Ha viszont találsz egy jobb állást amivel ha kevesebbet is keresel de nyugi van akkor lépjél.De sajnos elég sok helyen ez a szitu.
2010. aug. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok helyen ez a szitu. Pároméknál is. Csak annyit van velük egy helyen, amennyit muszáj. Céges buliba nem jár, ebédelni sem ebédel velük. Ebédszünetbe mindig kimegy a városba. Munkaidő végeztével mindig figyel arra, hogy egyedül jöjjön el. Nem jó ez, de van ennél rosszabb helyzet is. Neki is biztos állás, jó fizetés ... máshol nem biztos, hogy kapna ennyit, és ugye ott a devizahitel, meg a rengeteg egyéb kiadás. Próbálj meg nem foglalkozni vele, és a magánéletedben olyan embereket magad köré gyűjteni, akik kárpótolnak.
2010. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyen dolgoztam. Látszólag minden oké, fiatal csapat, nagy röhögések... közben meg rohadt az egész. Egy nagyon gonosz nő dolgozott ott, a többiek pedig két csoportra oszlottak, volt a sleppje, meg azok, akiket egyenként kiutáltak. Már nem egy fiatal, okos lány hagyta ott az egészet emiatt. Én most itthon vagyok a babával, és már most rettegek, mi lesz, ha kisgyerekkel nem vesznek majd fel máshova dolgozni, és vissza kell mennem. :(
2010. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!