Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy azonnal ki kellene jelentkeznem?

Figyelt kérdés
A volt élettársam vett egy házat, Én vettem fel kölcsönt a felújításra és saját kezüleg megcsináltam. A kisfiunk nevén van a ház. Én közben elköltöztem /temérdek adóssággal/mindketten állandóra vagyunk bejelentve, de az élettársam sürgeti a kijelentkezésemet,/amit intézek is/ mert az új pasiját akarja oda. Szerintetek nekem nincs semmi jogom /papíron/ állandó lakcímesnek lenni ott?
2010. aug. 10. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem jelentkezel ki te magad saját akaratodból igazából sok mindent nem tudd tenni.Mi most vettünk egy házat a csaj nem hajlandó kijelentkezni belőle(albérletbe volt ott)igaz tartózkodási helyként van bejelentve de nem tudunk semmit csinálni max ha fizetünk az önkormányzatnak és akkor kijelentik.
2010. aug. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az OFF-ért,az előttem válaszolónak:ne foglalkozzatok vele,hogy nem akar kijelentkezni,ugyan is a tartózkodási helyre való bejelentkezés nem egy életre szól.Pár évvel ezelőtt még 5 évre szólt,még az érvényesség dátumát is ráírják a lakcímkártyára.
2010. aug. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

megint off.én írtam első választ.másodiknak írom:)tudom ezért nem is nagyon érdekel minket.

Amúgy kérdező hogy hogy közösen vettétek a házat,és a gyerek nevén van és most téged kiraktak?Én nem hagynám.Mi az hogy az új pasi akar beköltözni?én nő vagyok én hagytam el anno a közös lakást egy 2 éves gyerekkel,és a vicc hogy én vettem fel anno rá hitelt hogy megvegyük és még én fizetem sajnos.szerintem ne hagyd magad,vagy van hova menned?

2010. aug. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
albérletben vagyok kb. 60 km-re, fizetem neki havonta a gyerektartást amiben megállapodtunk, csak az állandóra való bejelentkezést nehéz megoldani. De sajnos türelme nincs, pénzt is többet akar, aztmondta bíróságra megy, de azt nem is bánnám, mert akkor még ennyit se kapna.
2010. aug. 10. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Általában a bíróságon gyerekenként a fizetésed 20%át viszik el vagy minimum 10 ezer ft ot.Szüleidhez nem tudnál bejelentkezni állandóra?A vita elkerülése miatt...Amúgy te is elindíthatod a gyermek elhelyezést meg a gyermektartás pertét.

aszem az első is én voltam:)

2010. aug. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!