Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt az édesapám?

Miért csinálja ezt az édesapám?

Figyelt kérdés

Sokszor van, hogy egyik pillanatról a másikra így hangulatot vált, minden ok nélkül és hiába kérdezzük hogy miért duzzog meg hogy mi a baj mindig ő sértődik meg, hogy miért kérdezünk mi ilyet meg hogy semmi baja pedig olyan depressziósnak tűnik.. Sokszor nem is beszélget velünk csak lesi a tv-t.. Közre játszhat-e az, hogy elég sok alkoholt is iszik főleg sört azt is este mert napközben dolgozik (este kb. 2 doboz) meg elég gyakran iszik felest, és én mikor próbálom ezt szóba hozni, meg hogy nem kéne én vagyok a rossz meg hogy mit képzelek én magamról... Egyszer már májproblémája is volt az is véletlenül derült ki mikor elment orvoshoz, akkor nem is ivott alkoholt és nem volt ilyen tök jó fej volt.. És én félek vele megbeszélni ezt, mert tudom hogy én lennék a hibás megint és csak idegeskedne... Hogy mondjam meg neki ezt?


15/F, köszönöm aki végigolvassa :D


2010. aug. 9. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos elég nehéz a helyzet.

Párom is ugyanígy járt az anyukájával. Náluk az életmód volt a gond, és, hogy nem becsülték meg eléggé. Végül sajnos a piálás miatt hunyt el. Tudom mit érezhetett, hiszen az ő családja velem is ugyanúgy bánik, mint szegény nővel anno.

Szerintem ha jobb hangulatban találod, ülj le vele, kérd meg, hogy hallgason végig. Mondd el neki, hogy szereted, és látod mi a helyzet. (Meg esetleg azt is, hogy már nem vagy az a kis "hülyegyerek", és veled komolyan is beszélgethet.)Hogy aggódsz érte, és kérd meg, hogy legalább miattad/családja miatt ne igyon, vagy legalábbis kevesebbet igyon. Arra gondoltam még, hogy lehet nem olyan rég lépett be a változó korba(klimax), és attól olyan depressziós. Minden nő másképp éli meg ezt a korszakot.

Remélem nem mondtam hülyeséget. Fel a fejjel! :)


20/L

2010. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

de hülye vagyok, ne haragudj. A végét hagyd :D

Azt hittem édesanyádról van szó. (miközben írtam, láttam egy másik kérdést is, ahol édesanyáról volt szó, ezért néztem félre) Bocsi!

2010. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem baj, köszönöm és megpróbálok annyi bátorságot szedni hogy megmondjam :) köszönöm :)
2010. aug. 9. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!