Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak itthon, ha nem...

Mit mondjak itthon, ha nem szeretném megmondani, hogy állásinterjúra megyek?

Figyelt kérdés
19 vagyok, a szüleimmel élek. Úgy adódott, hogy édesapám pont itthon lesz holnap délelőtt, amikor nekem van az interjú. Azért nem szeretném megmondani, mert nem akarom, hogy beleéljék magukat, illetve volt már, hogy elmondtam a szüleimnek, pár nap múlva tudta mindenki, de nem sikerült végül...

2020. okt. 27. 15:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha reggel mesz akkor az tényleg nem tul jo ürügy. Az nem eleg ha azt mondod neki, hogy majd elmondod? Vagy osszekotod tényleg pl. egy vásárlással?
2020. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
17%
Nem kellene elmondani ennyi évesen, hova mész.
2020. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
97%
Elég gyerekes lenne csak azért nem elmondania dolgokat, mert már x éves, ha eddig is jó viszonyban volt a szülőkkel, és szokták tudni egymásról, hogy mikor ki hol van.
2020. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Amúgy normál esetben mit csinálsz? Dolgozol, tanulsz? Mikor szokták elmenni otthonról? Ha ettől egy kicsit később, akkor mondhatnád azt, hogy azért mész korábban, mert beugrol a boltba/könyvtárba/bankba akárhova.
2020. okt. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

#15 vagyok. Faggatózós, idegbeteg szüleim nem voltak, hála Istennek, csak normálisak. Nyilván én sem mondtam el nekik mindig mindent, de fölöslegesen hazudozni már tinikoromban sem szerettem.

Kérdező, mi volt az interjún, hogy sikerült?

2020. okt. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Hogy sikerült?
2020. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Még nincs eredmény, egy héten belül szólnak azt mondták. Úgy érzem nem én leszek a kiválasztott, mert a többi jelentkező pár évvel idősebb, így ők már befejezték a tanulmányaikat, illetve már rendelkeztek komolyabb tapasztalattal. Utólag jó döntésnek érzem, hogy nem mondtam el itthon, felesleges lett volna, de egyszer még újra fogom ennél a cégnél próbálni.
2020. okt. 28. 22:33
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
szia papi, küretre mentem, majd jövök!
2020. nov. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
27: ne add fel! sokszor az lesz a befutó, aki még fiatal, tapasztalatlan, könnyen alakítható. nyugi.
2020. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!