Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet így élni?

Hogyan lehet így élni?

Figyelt kérdés
A párommal együtt élünk már egész hosszú ideje. Sajnos teljesen elhidegültünk egymástól. Igazából szerintem egymás mellett élünk és nem együtt. Sokat dolgozunk mindketten, mindig fáradtak vagyunk. Szex szökőévente egy, az is... Sosem csinálunk együtt semmit mert nincs ideje. Még azt sem hogy leüljünk és együtt együnk. Nem kommunikálunk egymással. Vagyis ő az aki velem nem. Ha én nem szólok akkor ő sem. Már abban sem vagyok biztos hogy én vagyok az egyedüli nő az életében. Szakítani nem akarok hanem helyrehozni szeretném. Csak nem tudom hogy hogyan tegyem :( már nem tudom...
2020. okt. 26. 20:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ra kellene ebresztened, hogy ne potanyukanak hasznaljon teged, aki otthon mindent megcsinal helyette ( a szavaid szerint ez van nalatok ). Mit csinal otthon a sok szabadidejeben?
2020. okt. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ül...
2020. okt. 28. 19:51
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor ülj mellé és te se csinálj semmit. IDövel csak észreveszi,hoyg valami nem stimmel...
2020. okt. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Próbáltam már.... Hát en nem tudok addig ülni.
2020. okt. 29. 09:38
 15/15 anonim ***** válasza:

Akkor menj le otthonról és csináld, amihez kedved van.

De öszintén szólva ennek a kapcsolatnak semmi, de semmi jövöje sincs, ha a másik fél egyáltalán nem akar semmit sem tenni érte. Neki kényelmes így, és az nem érdekli, hogy neked mi lenne a jó.

Szerintem magadban készülj fel arra, hogy vagy marad ilyen életed végéig a kapcsolat és folyamatosan rosszul érzed magad, vagy lezárod, tovább lépsz és meglesz az esélyed egy normális valakit találni, akivel elégedett lehetsz az életedben

2020. okt. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!