Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt próbáltam jófej lenni és segíteni nagyanyámnak a takarítással, amikor ráértem. Otthon épp lakást festettünk a párommal két napig. Ez ilyen rohadt tetőtéri beépítés, ferdén, magasra futó plafon, és teleszkópos nyélen teddy hengerrel szenvedtünk, marha nehéz volt, létránk nem volt hozzá, de megoldható volt anélkül is. Viszont nagyon kikészült tőle a kezem, a karom. Ezután nagyanyámnál végigpucoltam az összes ablakát, még ilyen régi dupla ablak volt (nem tudom hogy hívják, de rengeteg az üvegfelület), és hát hogy, hogy nem, ennek a sok erőltetésnek ínhüvely-gyulladás lett a vége.

Azóta apámtól és nagyanyámtól is folyton jön a visszatérő gúnyolódás, hogy gyenge vagyok, hogy egy ablakpucolástól kikészült a kezem. Nő vagyok, de egyáltalán nem gyenge, nem is értem, miért akarják ezt a bélyeget rám sütni.

Szerintetek ez az egész így normális dolog? Nem inkább hálásnak kéne legyen nagyanyám, hogy az otthoni meló után még neki is próbáltam segíteni?!

Ezután már nem erőltettem ezt a segítség dolgot, mert csak szurkálódnak mindenért. Oldják meg, ahogy akarják. Az ember nem megy önként pofonért, nem?


2020. okt. 25. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
De.
2020. okt. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

"Hát én már csak egy ilyen gyenge nő vagyok, úgyhogy ezután nyugodtan pucolhatjátok az ablakot ti erős emberek."


Fel ne vedd már ezt a tahóságot, normálisék ilyenkor egy tálca sütit küldenének, ha már a nekik való segítésben sérült meg valaki... áhh.

2020. okt. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg nekik, hogy rohadjanak meg a saját koszukban, mert nincs erőd takarítani.
2020. okt. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég tahó emberek.
2020. okt. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A durva az, hogy ez vagy 8 évvel ezelőtti történet és nincs olyan év, hogy ne vennék elő. De jó látni, hogy nem csak én érzem ezt tahóságnak.
2020. okt. 25. 13:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Durva hogy még mindíg ezen rugóznak. Akkor csinálják ahogy akarják.
2020. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Anyukád vagy a nagynénéd nem tudja helyre tenni őket.
2020. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy tisztában vannak azzal, hogy az ínhüvely gyulladás nem 1x-i tevékenységtől, hanem hosszú és folyamatos terheléstől alakul ki :)
2020. okt. 26. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!