Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez engem minősít?

Szerintetek ez engem minősít?

Figyelt kérdés
Lemondtam a családomról.Se a bátyjámmal, se a szüleimmel nem beszélek.Semmi értelmét nem látom annak, hogy kapcsolatot ápoljak velük.Többször hallottam ezt a kérdést hogy milyen ember az, aki nem törődik a családjával.Ennek értelmében velem van a gond, de minek balhézzak velük, ha nem muszáj?Egyébként arról a családról van szó, amit nem én alapítottam.Ebből adódóan nem csak én vagyok a hibás, én úgy gondolom.Ha a szülő szidja a gyerekét (pl. úgy hogy a kutyámnak több esze van, mint neked) akkor magát is szidja, nem igaz?
2020. okt. 17. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Téged is és őket is.

Amúgy te életed azt csinálsz amit akarsz és úgy élsz, ahogy akarsz.

2020. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A lényeget nem írtad meg, éspedig, hogy miért mondtál le mind ezekről.

Ennek hiányában mindenki aszerint válaszol, amit ebben az irányban feltételez.

2020. okt. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem vagy rájuk kíváncsi, akkor ne találkozz velük. Nem kötelező. Sokan nem tartják a kapcsolatot egy vagy több családtagjukkal.
2020. okt. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj én megtudom érteni. 19 éves koromig úgy nőttem fel, hogy apám napi szinten ivott, állandóan agresszív volt, állandóan leszólt. Anyuval sikerült elköltözni szerencsére 19 évesen.

Apu idén meghalt. Senki az ég világon nem foglalkozott vele, temetésére azért kimentünk. Sajnálom, hogy nem másmilyen volt életében és nem volt ott egy igazi szerető támogató szülőként. :(

2020. okt. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, manapság az a divat, hogy csak az a családtag, akitől mi kapunk. Akinek arra lenne szüksége, hogy tőlünk kapjon, azt egyből dobjuk.
2020. nov. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!