Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennel a helyembe?

Mit tennel a helyembe?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már utalok itthon lenni. Sajnos a nagyanyamnal lakunk🤦‍♂️, aki egy elviselhetetlen személyiség és mivel elég kicsi a ház így anyámmal vagyok egy szobában. Már nagyon idegesít hogy semmi intim szféram nincsen. Egyébként jövőre leszek 18 éves. És mivel nincsen meg saját keresetem így elkoltozni sem tudok.

17/L


2020. okt. 6. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Diákmunka?
2020. okt. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az albihoz sok pénz kell és nem egy állandó állapot. 17 éves vagy, még 1-2 évet minimum várnod kell. Tanulni kell, legyen végzettséged, szakmád, nyelvtudásod, de még úgy sem könnyű. Egy normálisan fizető munka mellett sem könnyű egyedül, főleg albérletben.
2020. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Hát kezdj el valami saját keresetet.
2020. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan a könyvtárba lognek,ott tanulnek, és amikor lehet diakmunkaznek
2020. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudsz tenni túl sok mindent

Én is utáltam dolgokat, nekem is volt ilyen el akarok menni korszakom, de pénz nélkül lehetetlen.

Diák munka kevés lesz megélni, ha önálló akarsz lenni.

Egyenlőre menj el melózni, gyűjts amennyit tudsz, kutakodj mindig, semmi mást nem tudsz tenni

Aztán várd meg míg el tudsz helyezkedni rendes munkával, ahol már többet keresel, albérlet, és sipirc.

Sok sikert!!

2020. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Vagy kolesz
2020. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kollegium. Bar ott sincs maganszfera, de anyadektol megszabadulsz.
2020. okt. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%

Nekem lesz saját lakásom, jöhetsz nálam majd.

16f normális vagyok

2020. okt. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha 18 évesen pucér seggel, végzettség, szakma és egy fillér nélkül nélkül elmész albérletbe, akkor egyenes utad lesz a tartós nyomorba.
2020. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!