Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék már végre?...

Mit tehetnék már végre? Annyira szomorú vagyok. Kérlek, segítséget!

Figyelt kérdés

apám folyton ordít velem. Most is összevesztünk.

Pedig alig szólok hozzá, de legtöbbször mindig az idősebb majdnem 30éves bátyám miatt veszünk össze, mert hiába hárman vagyunk testvérek (van még egy 28éves bátyám) apám a legidősebb fiát szereti.

Szóval tegnap is olyan undorral nézett rám fater...és most reggel elmondtam valamiben a véleményem, családi dolog. És ordított velem, hogy én hülye vagyok, meg taknyos meg minden.

És megint az idősebb fia pártjára állt... És anyám is orditott velem, hogy én túl okos vagyok. Komolyan nem is szólok hozzá mostanában semmihez, de apám mindig megtalálja bennem a hibát. És kiabál velem. Meg mondja hogy "Te még csak egy 18éves taknyos csitri vagy, majd jól felpofozlak..."

Mondom neki: "Ha te attól megnyugszol verjél meg, az már sok mindent megoldott..."

Én higgadtan mondtam neki, ő viszont ordított velem.

Mindig én vagyok a sz*r bármit is teszek.

Tökéletes családnak állít be minket, pedig mindenki hazudik mindenki szemébe, és mindenki kibeszéli a másikat családon belül.

Én nem nagyon járok át tesómékhoz, mert már elköltöztek (Idősebb kedvenc) mert 1.nem szivesen látnak maguknál 2.azzal a bátyámmal sosem szerettük egymást.

És apám emiatt veszekszik velem, hogy nem megyek át.

Pedig ha tudná azt, hogy a kedvenc fiacskája őt s elátja szivesen, mert amikor másik tesóm ottvolt náluk, akkor mondta az idősebbik a barátnőjével, hogy "Vény hülye, meg szenilis... olyan jó hogy csa ritkán jön" Szóval ott alázták a háta mögött. Aztán a fiatalabb bátyám elmondta.

Persze hallgatok mert nem akarok balhét... de hogy mindig én vagyok a hülye taknyos...


2010. aug. 7. 10:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ez nagyon igaz, amit az utolsó leírt. Öreg korában segítségre, pátyolgatásra lesz szüksége, de anyukádnak is.

És biztos, hogy nem ez a kétszínű bátyád fog neki segíteni...


Tőled viszont nagyon szép dolog lenne, ha Te segítenél majd neki.

Igen, te. Igen, annak ellenére, hogy mindig kiabált és nem szeretett.

Miért?

Mert ha te ugyanezt adod neki majd vissza, akkor ugyanolyanná válsz, mint ő.

Másrészt... képzeld el, mit érezhet majd. A nagyon szeretett fia otthagyta a francba, Te viszont, akit semmibe sem vett, te segítesz neki. Rájönne hogy mindvégig Te voltál az, aki igazán szerette őt.


Hogy addig mit tegyél? Semmit. Sajnos el kell viselned ezt az 1 évet még. Aztán ha remélhetőleg továbbtanulsz, valószínűleg kollégiumba/albérletbe mész. Sokkal könnyebb lesz.

2010. aug. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Figyuka!


te nagyon értelmes lány vagy, kilátszik az írásodból...nagyon sajnálom, hogy faterod ilyen f.szkalap...


Én a helyedben nem is tartanék igényt a pénzére, kitartanék, amíg suliba járok, aztán lelépnék, majd rádöbben, hogy a 2 fia le se fogja sz.rni, mert általában(

ÉS MOST BOCS ATTÓL, AKI NEM ILYEN, de nálunk a családban az összes fiúgyerek tojik a szüleire, vhogy eltávolodnak, és nem is érdeklik őket a szüleik...)

A fiúk nagyon le tudnak szakadni a családról, és a lány az, aki már ha családja van, akkor is figyel a szüleire.


De Te majd akkor megmondod neki, ha eljön az idő, hogy Apa, ezért, és ezért, emlékszel annó miket mondtál, és hogy megbántottál? Ugyanez vonatkozik anyukádra is...nem igaz, hogy Ő nem látja, hogy apád milyen...vagy már belefáradt biztos, meg nem akar vele balhét...


Hát azért minden jót!

2010. aug. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

köszi.

Nemrég lent voltam a konyhában, csinálom magamnak a kaját erre anyám bámul.

Mondom :"MIaz?"

erre ő: "mingyá megmondom, jó???" és ordít

Mondom: "MOst mivan?"

erreő :"Majd mingyár pofán váglak oszt megtudod"

2010. aug. 7. 12:52
 14/19 A kérdező kommentje:

És akkor apám folyton azt mondja, hogy én változtassak, mert én bántok meg másokat, és hogy nekem nemjó soha semmi, és bajom van az egész élettel

Meghogy ha felnőtt leszek én berakom őket az öregek otthonába, meg megverem őket... tökre megalázó amiket mond. Azért ennyire nem vagyok gáz:S

2010. aug. 7. 12:54
 15/19 A kérdező kommentje:

mindkettő a veréssel fenyeget.

Igaz hogy amikor már anyám túlhisztizi a dolgokat vagy értetlen vagy cska ő pofázik (bocs, de mostis mérges vok) akkor naná hogy énis feljebb viszem a hangot... egyszerűen már nincs türelmem mindkettejük f*sságához.

Meg multkor mondom hogy szex, valamire kijött. És anyám elcsodálkozik és megszolal. "Neked folyton ez jár a fejedben, ez nem normális"

:O mint valami aggszűz

2010. aug. 7. 12:58
 16/19 A kérdező kommentje:
ja, de az unokájával mindig kedvesek
2010. aug. 7. 13:05
 17/19 anonim ***** válasza:

12.01 vagyok.

Jaaa, hát akkor muterod is gáz...fasza, bocs.

brrr, nem tom mit csinálj, de nagyon együtt érzek Veled.


Különben is, nem hallottak még olyat, hogy tízenévesen az ember igen, egy kicsit magában van, meg más sem érdekli, mint a szex, mert épp tombolnak a hormonjai???

Biztos Te is jól odamondasz ilyenkor gondolom...de túlléphetnének ezen.

Amúgy megérdemelnék, hogy tényleg majd bedugd Őket vhová, miért, mit várnak, ha Ők így viselkedek...


Na, pusszanat, kitartás

2010. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

köszi szépen a választ ismét

Ja és most ledöltem d.u. aludni... és felkeltem arra hogy apám lent lármázik a garázsba, mondom "dejó, hogy mindig kell vmit szerelni" erre anyám "aludj éjjel"

persze de ha ők alszanak d.u. akkor én kussoljak.

2010. aug. 7. 15:39
 19/19 A kérdező kommentje:

szóval úgy szeretnék már nélkülük élni.

Vagy ellépni valahová, de unokatesóméknál is csak uncsizni lehet, barátaim meg nyaralnak...pasimmal meg nemrég szakitottam

2010. aug. 7. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!