Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék már végre?...

Mit tehetnék már végre? Annyira szomorú vagyok. Kérlek, segítséget!

Figyelt kérdés

apám folyton ordít velem. Most is összevesztünk.

Pedig alig szólok hozzá, de legtöbbször mindig az idősebb majdnem 30éves bátyám miatt veszünk össze, mert hiába hárman vagyunk testvérek (van még egy 28éves bátyám) apám a legidősebb fiát szereti.

Szóval tegnap is olyan undorral nézett rám fater...és most reggel elmondtam valamiben a véleményem, családi dolog. És ordított velem, hogy én hülye vagyok, meg taknyos meg minden.

És megint az idősebb fia pártjára állt... És anyám is orditott velem, hogy én túl okos vagyok. Komolyan nem is szólok hozzá mostanában semmihez, de apám mindig megtalálja bennem a hibát. És kiabál velem. Meg mondja hogy "Te még csak egy 18éves taknyos csitri vagy, majd jól felpofozlak..."

Mondom neki: "Ha te attól megnyugszol verjél meg, az már sok mindent megoldott..."

Én higgadtan mondtam neki, ő viszont ordított velem.

Mindig én vagyok a sz*r bármit is teszek.

Tökéletes családnak állít be minket, pedig mindenki hazudik mindenki szemébe, és mindenki kibeszéli a másikat családon belül.

Én nem nagyon járok át tesómékhoz, mert már elköltöztek (Idősebb kedvenc) mert 1.nem szivesen látnak maguknál 2.azzal a bátyámmal sosem szerettük egymást.

És apám emiatt veszekszik velem, hogy nem megyek át.

Pedig ha tudná azt, hogy a kedvenc fiacskája őt s elátja szivesen, mert amikor másik tesóm ottvolt náluk, akkor mondta az idősebbik a barátnőjével, hogy "Vény hülye, meg szenilis... olyan jó hogy csa ritkán jön" Szóval ott alázták a háta mögött. Aztán a fiatalabb bátyám elmondta.

Persze hallgatok mert nem akarok balhét... de hogy mindig én vagyok a hülye taknyos...


2010. aug. 7. 10:23
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

és ez csak egy töredéke a hazugságoknak. Hosszú lenne leírni a dolgot...

Meg van még egy, hogy ugyebár az idősebb tesóm elköltözött, és apám segitett neki 4millioval.És ez a tesóm együtt melózik apámmal.

És apám mondja a fiatalabb bátyámnak, hogy "Téged csak 3millioval tudlak segiteni, mert nincs több"

És tesom ezt meg is érti.

Igen ám, de amikor a fiatalbb bátyám nem volt itthon apám elmondta hogy csak azért ad neki 3milliot és nem 4et, mert ő már nem melozik vele 2éve, és az idősebb fia többet érdemel... Totál kiakadtam.

Én nekem meg egyáltalán semmi közöm a családi vállalkozáshoz. Ennyi erővel én nem is kapok majd pénzt, mert 1.nem vagyok kedvenc 2.nem vagyok benne a melóban.

És még ő mondja hogy ő mind3 gyerekét egyformán szereti.

2010. aug. 7. 10:28
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet könnyű neked :S Apád eléggé rosszul látja a dolgokat. Igazából ha már 18 vagy, akkor elköltözhetnél vagy bármi. Persze ha tanulni akarsz, akkor ott kell maradj :S Hisz Ők tudnak csak segíteni anyagilag. Kitartás!
2010. aug. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
ja plusz anyám már 9.000.- zsebpénzzel lóg nekem kb már 2hete. És nem hajlandó odaadni...:O
2010. aug. 7. 10:34
 4/19 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak, de nem tudsz mit csinálni már bocs de az apád egy bunkó f*sz. 18 éves felnőtt nő neked is lehet véleményed.. van neked is önálló gondolataid. Nagyszülőkkel nem tudsz beszélni esetleg? Fordulj hozzájuk biztosan megértelek.. Apám is ilyen egyszer orrba is vágott.. mert elmondtam a véleményemet. Azóta ezerszer bocsánatot kért de nem tudom soha elfelejteni.

Szóval Hagyjad rá.. Ha ilyen Nem kell hozzá szólni...:// És anyudtól meg kérdezd meg hogy miért nem kaptad eddig vissza a pénzt! remélem tudtam segíteni 17L

2010. aug. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

köszi.

mindig azt mondja, hogy majd...majd...majd odaadja.

2010. aug. 7. 10:42
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát ez se túl jó helyzet...de sztem próbáld meg őket leszarni, és törődj a saját dolgaiddal, ne gondolj rájuk...
2010. aug. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

hát elég nehéz hogy ittvagyok velük 1házban, és nem gondolok rájuk:)

Jaj Istenem, annyira nemtudom mit csináljak. Úgy mennék már albérletbe, de jövöre érettségizem, mert évvesztes vagyok. És még utána szakmát kell tanulnom... :S igy csak tolódik a költözés:(

2010. aug. 7. 10:45
 8/19 A kérdező kommentje:
meg az évvégi bizim 4,3 átlagú lett és apám emgszólal:"Hát lehetne jobb is"
2010. aug. 7. 10:45
 9/19 anonim ***** válasza:
Te nem számítasz családtagnak sajnálom de ősznte leszek ,nem kívánt gyerek vagy valószínű.Kérdeznék valamit,régebben is ilyen volt a helyzet pici korodban is?Mert akkor egyértelműen becsúszós voltál.Apuka anyuka két tesó,te meg nem illesz a családnak hazudott idillbe sajnos.Amúgy bátyád meg kétszínű apudat csak kihasználja aztán a háta mögött röhögnek rajat de majd apádnak vénségére segítség kell rá nem számithat az biztos Mert csak érdekből játssza el a nagy szeretetet...
2010. aug. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
hát amikor kicsi voltam akkor se nagyon szeretett apám...
2010. aug. 7. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!