Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarom hogy a családom...

Miért akarom hogy a családom utáljon??

Figyelt kérdés
Igen, teljesen tudom hogy szánalmas, nem kell kioktatni. De valamiért akarom hogy utáljanak, és fogalmam sincs miért. A többiekkel kicsit sem így van. A barátaimtól meg bele se merek gondolni hogy elváljak töluk

2020. szept. 19. 11:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Logikus választ légyszi
2020. szept. 19. 11:29
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Pszichológushoz menj, mert nem tiszta nálad valami, mi meg nem vagyunk szakemberek.
2020. szept. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Szeretnéd megszakítani velük a kapcsolatot? és kéne rá egy ürügy hogy békén hagyjanak?


Kicsit kifejthetnéd.mi mindenre vagy hajlandó hogy utáljanak? A szuleidre gondolsz, vagy tágabb ?

2020. szept. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Mivel magad sem tudod, hogy mi a bajod, tőlünk milyen logikus választ vársz, amikor nem is ismerünk, nem ismerjük a családodat sem?

Valóban az ilyen gondokkal, amikre nem találsz magyarázatot és amit még magad is szánalmasnak minősítesz, szakemberhez kell fordulni!

2020. szept. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem teljesen szeretném megszakítani velük a kapcsolatot, és ez inkább a testvéreimre meg az apámra van..

Tuskó szoktam lenni, nem szólok hozzájuk, nem vagyok velük. De ezeket pont nem direkt csinálom.. Meg rengetegszer rájuk szólok hogy maradjanak csöndben, (stb) de ezeket azért is csinálom, mert még a fülem is kicsit érzékeny...

2020. szept. 19. 13:06
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Mi az, hogy ezeket nem direkt csinálod? Hát ki csinálja helyetted?

Skizofrén vagy és a "hangok" irányítanak?

Az apád meg a testvéreid nyilván tudják, hogy beteg vagy és ezért tűrik el hülyeségeidet.

2020. szept. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok egyik tesómmal mármint kerülöm nem tudok vele beszélgetni pedig ő folyton kerdezget, ilyenkor jön h kerulgetem mert nem fogy ki a kerdesekbol hogy hagyjon már tudom, hogy csak beszélgetni próbál de csak idegesít buntodatom van utána de akkoris
2020. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!