Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagypapa 12-én lesz 70 éves....

Nagypapa 12-én lesz 70 éves. Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
4%

sztriptíztáncosnő:-D

szerintem örülne neki. most komolyan.

2010. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
a nagyi műfogsorát
2010. aug. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
egy 50 évvel fiatalabb nőt
2010. aug. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha dohányzik akkor egy szép hamutartót.Vagy ha szereti az édességet akkor valami finom csokoládét.Vagy egy képkeret egy képpel amin Te vagy a Nagypapáddal.Ha esetleg szeret olvasni tudd meg milyen témák érdeklik akkor vegyél neki könyvet.
2010. aug. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
vagy csinálj egy albumot képekkel
2010. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

egészségvédő dolgok a legjobbak

otthonra vérnyomásmérő, vagy gerinctartó, fájós derékra meg van egy rakás ilyen dolog

2010. aug. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nagyinak egy családfát graviroztam egy vázára.
2010. aug. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

lehet olyat is csináltatni, hogy van egy üveg(akármit bele lehet tenni, általában bort szoktak mert nagy az üveg) és rá gravíroznak az vegre akármit amit odaviszel, vagy elmondasz. vagy csinálj egy "bulit" hívd össze a családot, kérd hozzá a szüleid segítségét.nálunk a családban a "papák" ilyen boros, pálinkás emberek szóval én csak magamból tudok kiindulni.. meg az egyik papám vadász, valami azzal kapcsolatos dolognak biztos örülne.


bár így nehéz bármit is írni.. semmi konkrétumot nem írtál.. csak hogy 70 éves lesz.: D

sok sikert.

2010. aug. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!