Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről mit gondoltok?

Erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Egy családban öten élnek, 3 gyerek (egy már 18, de velük él), mindhárom külön apától. Az anya nem dolgozik, élettársi kapcsolatban áll egy személlyel 5-6 éve, aki katona. Ő tart fenn mindent. Az anya nem is akar állást keresni, egész nap otthon döglik a tv/internet előtt. Az egyik gyerek, aki a barátom, mindent kikönyörög, belépők, étel..

Mi lesz velük így? Az "apa" hogy bírja ezt?


2010. aug. 6. 12:26
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Vagy csak nekem fura?
2010. aug. 6. 12:29
 2/19 anonim ***** válasza:
22%

Ez ne a Te gondod legyen!

Ha majd apukának nem tetszik tesz ellene

2010. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem.
2010. aug. 6. 12:32
 4/19 anonim ***** válasza:
Az ő dolguk. -ezt gondolom.
2010. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem aki azt írja hogy nem a te dolgod az nem olvasta el a kérdést!!!


Szerintem nem normális dolog ha tényleg így van,lehet hogy csak nem látsz bele teljesen a család életébe!

2010. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Erről azt gondolom, hogy az apa tudta kivel költözik össze. Na meg azt is gondolom, hogy ez az ő dolguk.
2010. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
hát ez semmi ahhoz képest akiket én ismerek 5 gyerek van és 2 szülő és az 5 gyerek közül 1nek már van 2 gyereke vagyis 9en laknak egy 3 szobás lakásba és csak az apa dolgozik anya nem és még mosni se képes nem csinál semmit az anyuka az apuka tart el 9 személyt
2010. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Miért baj, ha aggódom, hogy mi lesz a barátommal?

nem dolgozik az anyja, ninsc mit enniük se.

Szerintem simán benne van a dologba, hogy nem sokáig tűri ezt az 'apa". Egyébként akkor még dolgozott a nőci, 1-2 éve lezüllött.

2010. aug. 6. 12:43
 9/19 anonim ***** válasza:
Véleményt formálhatok az általad felvázolt családi életre, de már nem a valóságot tükrözi, hanem ahogy te látod kívülállóként. Én annyit tudok mondani, hogy ha tudsz segítesz a barátodon, ha nem akkor legalább egy-két jó szó. Attól, hogy én vagy bárki más mit ír még nem biztos lesz mit enniük vacsorára. Megérzésem szerint a kérdésed inkább pletykaformát öltött gondolat, figyelemfelhívás, vagy csupán szeretnéd visszaigazolni a gondolataid.
2010. aug. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Jó, inkább jelentsétek és töröljék ki.

ennyi

2010. aug. 6. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!