Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha egy...

Mit lehet tenni, ha egy házasságban a nőnek behatolási fájdalma van, ami miatt nem lehetséges házas életet élni?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt ebből 2 éve házasok és van egy közel két éves gyerekünk. Viszont a szexuális életünk gyakorlatilag a gyerek foganása (nem tervezett gyerek volt) óta nulla.

Engem férfiként eléggé fusztrál ez a dolog és gyakorlatilag tehetetlennek érzem magam. A feleségem nem igen akar megoldást keresni a problémájára. Valószínűleg korábban is volt ilyen problémája, viszont elhallgatta a kapcsolat elején.


Egyéb tekintetben jól elvagyunk, szinte soha nem veszekszünk, egyetlen feszültség forrás a szex hiánya. Nekem ő az első komoly kapcsolatom és alapjában szeretek vele élni, viszont nagyon hiányzik a szeretkezés.


Mit lehet ilyen esetben tenni? Nincs más mint a válás? Van e más megoldás? Eddig hiába unszoltam, semmit nem tett a helyzet jobbá tételéért. Többször a fejemhez vágta, hogy menjek más nőhöz szexelni. Ez annyira megalázó!


2010. aug. 6. 11:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem is jófej férj lehetsz, ha ennyire türelmes tudsz lenni. A terhességem alatt én is sokat híztam, jól be is szólt a férjem.... Ez nagyon nagy gátat jelent a kapcsolatunkban a szex terén. Én egy nagy bálnának érzem magam, ő meg nem kíván..... :-) De a szex mindkettőnknek hiányzik.... :-) Egyébként jól megvagyunk. :-) De most komolyan! Tudom, hogy ő is szeret és ezek a mostani gondok majd meg fognak oldódni.

Egyébként szerintem nem biztos, hogy tudott a bajáról korábban. Én úgy tudtam, hogy sikosítóval ez simán kezelhető, vagy én vagyok nagyon egyszerű?

2010. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
a lányom születése után így voltam, de mivel én alapvetően kívántam ezért ennek ellenére erőltettem h próbálkozzunk sokat. fél év múlva szűnt meg a fájdalom
2010. aug. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%

Én elsőkörben nem nőgyógyászt javasolnék, hanem intim tornát. Kriston Andrea nagyon jó. Ugyanilyen problémákkal küzdök, és jópár ismerősöm is volt ilyen helyzetben Többen közülük már a gyermek jövetele előtt is ezzel kü (s)zködtek.

Sokaknak segített, köztük nekem is :)

Igazán jó, hogy ilyen türelmes vagy. Az én férjem is ilyen, és nagyon jól esik/ esett ahogy a helyzetet kezeli/kezelte :))

2010. aug. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Megvan a gyerek, már bebíztosítva érzi magát azt hiszi nem kell többet dolgoznia a kapcsolatban, illetve azt hiszi joga ven ehhez hiszen ott a gyerek és neki nincs ideje másra...
2010. aug. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!