Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi fér nektek bele a flörtölés...

Mi fér nektek bele a flörtölésbe? (Ami még nem megcsalás. )

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 16:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Pedig hidd el, létezik olyan, hogy senkit nem veszek észre magam körül, mert szerelmes vagyok :) És már jó sok éve.

25/ F

2010. aug. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hát még szerencse, hogy gyakorikérdések.hu-ra csak jó életű emberkék járnak;)
2010. aug. 5. 17:36
 13/18 anonim ***** válasza:
74%

nekem semmi...furdalna a lelkiismeret akkor is,ha a parom ne tudna rola.vele szoktam csak flortOlni :-)

28 N

2010. aug. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem sincs egyszerűen igényem arra, hogy másokkal flörtöljek, mikor itt van nekem Ő. Nem önuralom, meg önfegyelem kérdése, csak nincs ilyen szükségletem:D De erre is csak most jöttem rá, ahogy ezt a kérdést olvastam, mert meg sem fordult eddig a fejemben a téma:D

20L, másfél éve szerelmesen.

2010. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
73%

EDDIG - hangsúlyozom, hogy csak eddig, belefért egy-két összekacsintás, egy mosoly, vagy egy kis incselkedés. Úgy hiszem, nem vagyok laza erkölcsű nő, helyén van az értékrendem, és szerintem nem nagy dolog egy mosoly, jót tesz egy nő önbizalmának, ha mások megnézik, attól még csak a páromé vagyok, csak vele hálok és senki mással.

A mostani kedvesem más. Nem tudom, miért.

Ma kifejezetten ki voltam akadva a Tescoban, amikor egy helyes srác rám kacsintott. Vágtam egy undok grimaszt, és elfordultam, és arra gondoltam, mi a csudáért kacsingat, amikor foglalt vagyok. Utána, amikor lecsillapodtam, nagyon meglepődtem a saját reakciómon, és kicsit meg is ijedtem saját magamtól. MI EZ? - kérdem.

Ez csak az újdonság varázsa, azt hiszem. Majd elmúlik. Remélem. Nem akarok függőségben élni, még a kedvesemtől sem. És mást nem ítélek el, ha flörtöl pár mellett, mert normális esetben én is megteszem. Ez most valami abnormális. És ijesztő.

2010. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem alapjáraton semmi sem férne bele, de olyasmik felett, mint a kérdező hajlnadó lennék szemet hunyni, illetőleg nem tudni róla, mert rosszulesne azért de, ez még szerintem egy hosszútávú kapcsolatban, ha nincs semmi más, beleférhet, de ez a nagyon max :)
2010. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem a flört az oké, HA kézben tartod a helyzetet közben, magyarul tudod, meddig mehetsz el, és senkit nem hitegetsz. Ha ez így megvan, akkor szerintem a kapcsolatra ártatlan, sőt, akár még jót is tehet, hiszen téged újra és újra felvértez önbizalommal.

A többieknek meg: szerintem félreértitek a flört lényegét, azért utasítjátok el ennyire. Ha egy embernek szüksége van ilyenfajta sikerélményekre, visszajelzésekre, tudni, hogy bejön az ellenkező nemnek, még mindig "piacképes" több olyan év után is, amikor nem foglalkozott a "piaccal"... akkor miért ne flörtölhetne (szigorúan ésszel!). Nem árt ezzel senkinek.

Mi pl. a párommal újabban mindig elújságoljuk egymásnak, ha ilyesmi történik velünk. Én örülök annak, hogy rajtam kívül mástól is kap pozitív visszajelzéseket, mert tudom, hogy ez neki fontos, de ettől engem nem szeret kevésbé, és tudom azt is, hogy nem megy ennél tovább. Ő pedig büszke rám, de azért mindig hozzáteszi viccesen, hogy ideje jobban vigyáznia rám, mert még a végén elvisznek tőle :) Persze erre nincs esély (jellemzően nem én flörtölök, hanem velem flörtölnek... de ha érzem, hogy ez már nem flört a másik részéről, hanem inkább próbálkozás, akkor mindig találok arra alkalmat, hogy megemlítsem, nem vagyok független).

28/N

2010. aug. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Azért a flörtölés is elég tág fogalom, mármint mki mást ért rajta. Vkinek már az is flörtölésnek számít, ha vki rámosolyog egy ellenkező neműre, és kedvesen, mosolyogva beszél vele. Nálam ennyi belefér (meg ami csak poénkodás), de szemezés, feltűnő megbámulás, incselkedés már nem annyira.


21/L

2010. aug. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!