Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi fér nektek bele a flörtölés...

Mi fér nektek bele a flörtölésbe? (Ami még nem megcsalás. )

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 16:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Semmi. Unalmasan hangozhat, de nagyon szeretem a barátnőmet.
2010. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Ha barátnőm van, akkor nem flörtölök. Azaz nem szemezek más lányokkal, nem bámulom őket az utcán és nem kezdek el ismerkedés és jópofizás céljából beszélgetni egy lánnyal. Nálam ez alap. És szerencsére a párom is így vélekedik.
2010. aug. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Semmi. Semmi nem fér bele. Elvárom a páromtól, hogy teljes egészében az enyém legyen, testileg-lelkileg egyaránt. Még egy rövid fantáziálás valaki másról se fér bele, nemhogy egy csók! Ha szeretünk valakit és jól működik egy kapcsolat, akkor nincs szükségünk arra, hogy másfelé kacsingassunk. Egy túlzott figyelmesség is egy másik nő iránt, már az is hűtlenség. Én nem kacsingatok másfelé, számomra a párom az egyetlen férfi a világon és én is az egyetlen nő vagyok a számára. Ez így természetes és így tisztességes.
2010. aug. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Az elsovel ertek egyet.

Mindentol fuggetlenul, mar csak azert sem, mert mi van, ha a "flortolo partner" egyszer csak ugy dont, hogy "egyszer elunk, ucu neki"?

Akkor kozlod: "Bejosz, meg minden, de itt alljunk meg, mert parom van." Hiheto.... Szoval, a flort mar megcsalas. Akar tetszik, akar nem.

2010. aug. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Semmi. Szeretem a párom, nem érdekel más. Hülyeségnek is tartom, mivel az egy felhívás.
2010. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Első vagyok-és furcsa módon ismerősi körömre sem jellemző:) Mi ilyen srácok vagyunk. Barátnők is általában értelmes, kedves lányok. Nincsenek nagyjelenetek, alpáriság, stb.
2010. aug. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Miért flörtöljek ha szeretem a páromat? Ő neki teszem a szépet,ha kell akkor neki flörtölök,de másnak nem...
2010. aug. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Hát, nagyon semmi. Esetleg egy-egy vicces beszólás még elmegy, azért nem haragudnék meg, meg a párom se haragudna meg érte. Ha valaki megdicsér, hogy jól nézek ki, vagy jó a ruhám, mosolygok rá egyet, esetleg visszadicsérem, de ennyi. Amúgy nincs túl nagy igényem a flörtölésre.
2010. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én nem így vagyok vele. Szeretem a barátnőmet, sosem csalnám meg, de szeretek szemezni vagy incselkedni egy kicsit, de tovább nem megyek. És nem érzem magam szemétnek. De nem hiszek abban, hogy 50éven keresztül csak ugyanazt az embert nézem és észre sem veszem, ha elmegy mellettem egy jó csaj. Persze nem akkor nézem más fenekét, ha vele vagyok. De szerintem olyan nem létezik, hogy senkit nem veszel észre magad körül csak mert te szerelmes vagy...6éve vagyok a barátnőmmel és még egy csókkal sem csaltam meg.
2010. aug. 5. 17:24
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem fér bele semmi flört.

Észreveszem magam körül a jó pasikat, de nem fogok leállni szemezgetni, se semmi. Ettől még nagyon jó életem lesz.

2010. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!