Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem sok ez egy 17 éves lánynak?

Nem sok ez egy 17 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Szülei vettek neki egy házat + fel is fogják újítani neki.. Mindent megkap a lány márkás cucc, kocsit stb.. Nem vagyok féltékeny mi sem vagyunk szegények.. de nekem mindig mondják a szüleim hogy dolgozzunk megérte stb.. Ennek a lánynak pedig mindent a s*gge alá tolnak..Köszi a válaszokat.
2010. aug. 4. 20:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Bárki bármit mond, én irigylem. Mi sem élünk rosszul, de annyira jól se, hogy mindhármunknak tudjanak venni a szüleim lakást és kocsit. Több ingatlanjuk is van, de mind az Ő nevükön. Egyikünket sem akarnak előnybe részesíteni a másikakkal szemben, úgyhogy ezért választották ezt a megoldást.
2010. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
60%

21.03 vagyok

Azt még hozzátenném, hogy természetesen nem engedném addig ott lakni, amíg a lakást és magát fenn nem tudja tartani. Addig kiadnám, és miután elkezd dolgozni, lenne hol laknia. Sokan csinálják így, fel nem fogom, mi ezzel a probléma.

2010. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
58%

Igazából tök jó, ha valakinek mindent meg tudnak adni a szülei.

Csak mondjuk az a lényeg, hogy az illető valóban érett legyen rá. Én 17 évesen nem is igazán tudtam volna felfogni és értékelni, hogy mit is kaptam...

Szóval igen, aki tud, segítsen a gyerekének, amit csak lehet adjon meg neki, és mivel a szülő ismeri a saját gyerekét, mindezt akkor tegye, amikor már a gyerek agyban is készen áll rá.

2010. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
57%
Én 16 évesen kaptam egy kis lakást, az egyik szobát kiadták bérbe, a másik szobában én laktam. Egy kis kocsit meg ballagásomra kaptam a nagymamámtól. Ez van, mégse néz elkényeztetettnek senki. Senkinek semmi köze a másik életéhez.
2010. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
45%
Egy biztos, én nem irigylem. Nem az tesz boldoggá, ha eléd tolják, hanem ha küzdesz érte. Nem a cél a fontos, hanem maga az út. ÉS nem is tudja majd becsülni, ha nem tapasztalta meg a 'másik oldalt'. Aztán ha valami problemaja adodik, akkor derul ki, h eletkeptelen, nem tanult meg küzdeni. Lesznek még gondjai emiatt. Én csak sajnálni tudom.
2010. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
53%
Vegyél be egy irigység ellenit.
2010. aug. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
14 évesen kaptam egy lakást a nagyimtól.A nagyi mikor meghalt, eladtam a kéglit, kipótoltuk, vettünk egy 6 szobás házat a 15 éves fiunknak.Mi csak haszonélvezők vagyunk (33/N 36/F :),de ebben élünk, és van egy másik ház ami ki van adva, és ha a fiamnak családja lesz, akkor mi megyünk a másikba.Mindenért megdolgoztunk, kivéve a nagyi lakását.
2010. aug. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
60%
Én egyáltalán nem irigylem, pedig nem vagyok gazdag. Sőt vállalom hogy minden egyes forintért keményen meg kell dolgoznunk. De én legalább megtudom becsülni azt a kicsit is ami van,és tudom azt hogy a saját erőmből dolgoztam meg érte. Ha valakinek mindent a feneke alá tolnak akkor soha nem fogja megtanulni mi az igazán értékes az életben. Milyen jó érzés az ha tudod, hogy amit elértél azt magadnak köszönheted.
2010. aug. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
43%
Mennyi itt az irigy, megkeseredett, rosszindulatú ember. Nevetséges.
2010. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem vagyok sem irigy sem megkeseredett. Egyszerűen azért mert nincs mire. Mindig is büszkén vállaltam azt hogy amim van azért keményen megküzdöttem és, hogy megtudom becsülni az élet legapróbb örömeit is.Ha majd tíz év mulva megkérdezik hogy bánom e azt hogy nem vagyok gazdag és nem toltak mindent a fenekem alá emelt fővel tudam azt válaszolni hogy nem. Mindenki a saját kárán tanul majd. Lehet lepontozni attól még ez az igazság.
2010. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!