Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem sok ez egy 17 éves lánynak?

Nem sok ez egy 17 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Szülei vettek neki egy házat + fel is fogják újítani neki.. Mindent megkap a lány márkás cucc, kocsit stb.. Nem vagyok féltékeny mi sem vagyunk szegények.. de nekem mindig mondják a szüleim hogy dolgozzunk megérte stb.. Ennek a lánynak pedig mindent a s*gge alá tolnak..Köszi a válaszokat.
2010. aug. 4. 20:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Lesz még annak böjtje..
2010. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Én nagyon irigylem, ugyanakkor nagyon sajnálom is.
2010. aug. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 bari_ka válasza:
51%
de lehet hogy te sokkal boldogabb leszel majd mint ő.. mert neki semmi tennivalója nem lesz és elunja majd az életét mert mindenki kinyalja a seggét és elkényeztetik.. meg ha valakinek mindene megvan majd előbb utóbb belebetegedik mert mindig többet akar majd a szüleivel pedig tutira hálátlan lesz ha felnő. nem biztos hogy olyan jó a gazdagoknak ám
2010. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

19 évesen nekem is a seggem alá toltak egy lakást.

Azt a lakást tolom tovább a gyerekem segge alá.


Dolgozom, megbecsülöm a pénzt, háztartást vezetek. stb.


Nem lettem más ember meg rosszabb sem, mert kaptam egy lakást és nem hitellel kezdtem az életemet. Ha ő érdekes ember jellemhibákkal akkor azt nem a lakás teszi ilyenné.

2010. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%

ahogy az első írta: lesz még böjtje...

mi is jól élünk, bár nem kapok saját lakást stb, de hha szólnék h kell, egy nagyobb városba megkapnám... és ez mit ér? Semmit... ezenkívül boldogtalan vagyok, képtelen vagyok kapcsolatokat kialakítani, a fiúk átvágnak, 4 fal között élem az életem... annyi h "kikapcsolódásként" elmegyek néha 1-1 ruhát venni magamnak (nem több ezer forintosak mert nem adok annyit egy ruháért)

na hát ennyit ér a pénz ... :(

2010. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%

Ilyenekről mindig az jut eszembe, hogy soha semmit sem fognak értékelni az életben, és sokszor hülyeségeket is csinálnak. Egy nagyon fiatal, akinek a segge alatt a vadi új kocsi...hát majd valamelyik nap benne lesz a hírekben hogy 180-nal belehajtott egy fába..., a zsebpénzéből (ami nem kevés gondolom) drogot vesz...stb.

Szóval sok egy 17 évesnek az amit írtál. Csak ő még nem tudja. A szülei meg szerintem a saját gyerekük alatt vágják a fát.

2010. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
29%
Életképtelen lesz,vagy rosszab érdek ember aki egy bundáért fogja szét tenni a lábát,aztán férjhez megy pénzért,anyagi biztonságért és lesz két szeretője.PFFF!Szülei rövid útón igy nevelnek belőle egy pénzcentrikus önnálótlan naiv embert.
2010. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

Nem igaz, ennyi itt az irigy ember? Ha nektek sok pénzetek lesz, nem fogtok belőle lakást venni a gyereknek, hadd nyögje 30 évig a törlesztőrészletet? Szerintem ez egy nagyszerű lehetőség, hogy van honnan indulnia. A mi kisfiunk még pici, de képzeljétek, nyitottunk neki egy megtakarítást, hogy ha nagy lesz, abból vegyünk neki lakást, ne kelljen azon végigmennie, ami nekünk.

Le lehet pontozni

2010. aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%

nem mindenkiböl lesz negatív példa. Van, aki igenis tudja értékelni. Szerintem szerencsés, hogy a szülei megtehetik és meg is teszik, hogy lakást vesznek neki. Végülis én is annak mondhatom magam, mert édesanyám vett egy lakást ami felesben a húgommal az enyém. Most a férjem és édesanyám közösen tartják fenn, mert férjem is itt lakik velünk. Eltartott vagyok húgommal együtt végülis. De nem vagyok hálátlan. Itthon én vezetem a háztartást, plusz még ha anyunak vagy bármelyikünknek el kell intézni valamit amit én is el tudok helyettük azt megteszem. Nem élünk jól de rosszul sem. Megtehetném, hogy fekszem egész nap a tv elött vagy gépezek de én úgy érzem ez a minimum amit ezek után megcsinálok. És hálás vagyok mindkettöjüknek, hogy ilyen boldog lehetek. Az egész nevelés kérdése!

Nem kell rögtön elítélni azt, aki kap támogatást.

22/L

2010. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
A szüleim nekem is sok mindenben segítettek és én is fogok a gyerekemnek, amiben csak tudok. De nem vennék házat és kocsit egy nagyon fiatalnak. Mert még nem érett rá. Nem érett rá, hogy egy drága kocsival össze-vissza száguldozzon (mert sajnos sokan hajlamosak erre), nem érett rá, hogy fenntartson egy lakást. Idővel persze az lesz, de ahogy visszaemlékszem arra, amikor 16-17 éves voltam, nagyon beképzelt volt az az osztálytársam és ismerősöm, akinek a szülei az ég-világon mindent megvettek. Úgyhogy nem irigységről van itt szó. Nem irigylem azt a fiatalt, akinek mindene megvan. S örülök, hogy nem toltak mindent a fenekem alá, ugyanakkor mégis segítettek engem mindenben. A segítség kell, mert nehéz elkezdeni az életet önállóan. Ugyanakkor nem gondolom, hogy egy 17 évesnek mondjuk egy Audival kelljen elkezdenie önálló lépteit...
2010. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!