Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen anyám velem?

Miért ilyen anyám velem?

Figyelt kérdés

Hogyha valami engem zavar soha nem veszi észre, ha valami miatt szomorú vagyok nem hozza fel vagy nem támogat, sokszor nagyon flegma velem. Előtérbe helyezi magát.

Pl baj van az idegeivel. Miatta nekem is lett, a családom miatt is. Járok orvoshoz, antidepit kell szednem, rengetegszer vagyok rosszúl én is, kényszerevő voltam most visszaestem. Hiztam is. Erre meg ma hozzám vágja, hogy jól meghiztam,nagyon kövér vagyok. Minthogy inkább segitene, régen hánytattam magam meg stresszevő vagyok mai napig, nagyon nehéz. Utánna meg kell hányni. Ez igy megy végig. 60 kg voltam, saját erömből fogytam le, nagyon nehezen, erre stressz miatt visszamentem pedig 30 kilót fogytam. Most 70 vagyok. Újra elkezdtem fogyózni mire kinev tett, hogy hát jól meghíztam...nem azért ettem mert jól esik. Amiért eszem azt hiszi nincs pszichésen bajom mert ő fogyik. Ha meg nekem szar napom van és el met m magam kiabálni vagy kiállni az igazamért akár vele szemben is mindig kiforgatja a szavaimat, meg állandóan azt, mondja, hogy neki joga van bármikor visszaszólni és kiabálni mert az orvos azt mondta, hogy ő neki ki kell adnia. Én fulladjak meg, ha az igazat mondom meg hisztizik, ordit velem vagy rosszabb...hozzám se szól napokig. Mindig ez volt mindig nekem kell nyelni.

Nem tudom mit csináljak...


2020. aug. 12. 22:56
 1/4 A kérdező kommentje:

Elnézést. Hozzá akartam tenni, hogy asztmám van és vérnyomásom. Az utóbbi stessz alapon jött ki 17 éves koromban. Cigizik a házban. Reggel befüstöl mire kimegyek meg nevet, hogy hát úgyse voltam kint. Attól még érzem...de nem érdekli utánna meg ha rohamom van néz mint egy...szamár.

Lejönnek a rokonok is full befüstölik az egész házat és még szivatnak h ingyen ne szivjam mert lopom itt a cigit. Szemetek mert...tudják, jól, hogy milyen szarul vagyok a tüdőmmel. Múltévben be kellett vigyen a mentő olyan rohamom volt a stressztől meg minden egybe. Le se sz@rta. Letudott annyival, hogy "Na már nem hiszem el". Egyszer hozzámvágta, hogy nem birja már a sz@ros betegségemet, hogy egy k*rva cigit nem lehet elszivni tőlem a saját házában." Bármennyire nyalizik ez után nem tudok neki megbocsátani. Rohadt szarul esik mai napig. Meg az exe lenyomorékozott a betegségem miatt s meg se védett. Szóval csinált ezt azt és nem értem miért érdemlem ezt. Nem sajnáltatom magam egyáltalán. Nagyon egyedül érzem magam és gondoltam jó lenne ha valaki hozzászólna ehez, mások véleménye is érdekel.

Amúgy nem szoktam eljárni sehova, nem iszom, nem bulizok csak néha de akkor se iszok vagy ilyesmi mert állandó gyógyszerem van a szivemre is. Egyetemre készülök, osztály első voltam...mindig mindent igyekeztem a kedvére tenni.

Amikor korházban volt suli közben is mindig mellette voltam. Komolyan...nem tudom mit csináljak, hogy ne legyen ilyen és jó legyen a kapcsolatunk.

2020. aug. 12. 23:05
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
kollégium másik városban?
2020. aug. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Nem lesz jó a kapcsolatotok soha. Édasanyád és környezete egyszerű primitív emberekből áll. Te felülemelkedtél ezen a szinten.

Majd szépen pár rövid idő múlva önálló életet kezdesz, és megpróbálsz szabadulni ebből a mérgező családból.

2020. aug. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20%
Sanájjámá második rész. Megint hozod a napi két kamut?
2020. aug. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!