Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a gyerek a legjobb...

Tényleg a gyerek a legjobb befektetés?

Figyelt kérdés
Szerintetek igaz lenne ez az állítás?

2020. aug. 10. 10:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Inkább a legrosszabb. Rengeteg időt, energiát és pénzt belefektetsz, cserébe nem kapsz semmit, csak hisztizést meg xaros pelenkákat. Nekem nem tűnik túl jó befektetésnek.
2020. aug. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
72%
Nem:DD De én még sem hagynám ki, semmi pénzért:D
2020. aug. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
94%

1. A gyerek NEM befektetés, anyaagi értelemben csakis ráfizetés.

2. Aki ilyen indokkal akar gyereket, az jobban teszi, ha lemond róla, mert mindegyikük életét tönkrteszi vele.

3. Gyereket érzelmi okokból "éri meg" csak vállalni, akinek ez magas, az nem való szülönek.

2020. aug. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
82%
Ha a befektetést itt pénzügyi értelemben értjük, akkor semmiképpen sem igaz az állítás, de érzelmi oldalról mindenképp érdemes belevágni, aki vágyik rá, mert sokszorozza a szeretetet az életében.
2020. aug. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Egyszer hallottam így, hogy a gyerek a legjobb befektetés.

Nemtudom, hogy érthették, mert belegondolok rám is rengeteg pénzt áldoztak a szüleim, pedig nm vagyok (voltam) nagy igényű.

2020. aug. 10. 10:57
 6/34 anonim ***** válasza:
89%
Azért hallottad, mert most támogatja az állam a gyermekvállalással a lakáshoz jutást.De üres zsebbel nem lehet elindulni.
2020. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
87%
Mi az,hogy gyerek a legjobb befektetés???
2020. aug. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
80%
Mint befektetés, kifejezetten rossz. És nagyon környezetkárosító is.
2020. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
86%
Irtózatos baromság. Max a primitív prolik hangoztatják ezt, akik azt képzelik hogy nulla oktatással majd irtózatos pénzeket fog keresni a kölykük ha felnő és majd lapátolja haza a pénzt.
2020. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
85%
Ez valahol Szomáliában lehet így, ahol ötévesen már őrzi a kecskéidet, tízévesen megműveli a földet, a lányt meg el tudod adni további kecskékért.
2020. aug. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!