Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esélye van, hogy...

Mennyi esélye van, hogy vissza kapja a gyereket?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves húgom(csak féltestvér), akit az anyja elhagyott mondván ő még élni, bulizni szeretne. Attól tartok egyszer meggondolja magát és vissza akarja majd kapni a húgom, de én ezt nem akarom.

2020. júl. 29. 13:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hogy kell elképzelni? Elment és ott hagyta apátoknál a gyereket?

Apadnak azonnal indítani a kell egy gyermekelhelyezési pert. Nagy eséllyel megnyeri, onnantól pedig max 2 évente lehet új mert indítani és nagyon ritkán fordul elő, hogy megváltoztatnak az elhelyezést.

De ez nem rajtad múlik, hanem azon, hogy apád mit akar

2020. júl. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Bár nem is értem minek tettem fel a kérdést, szerintem egyértelmű a válasz rá. Nagy esélye van, hogy vissza kapja sajnos, mert hogy az "anyja", joga van vissza kapni, stb... De szerintem egy ilyen "anya", aki elhagyja a saját gyerekét az nem érdemli meg, hogy vissza kapja.
2020. júl. 29. 13:07
 3/20 A kérdező kommentje:
#1 Bocsánat, nem most hagyta el, hanem már hónapokkal ezelőtt, húgom jelenleg ideiglenes gyámság alatt van nagynénénknél(hosszú sztori). Én attól tartok, hogy X év múlva meggondolja magát az anyja és vissza akarja majd kapni.
2020. júl. 29. 13:13
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem az apjánál van a gyerek?
2020. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Nos mivel úgy tűnik az apjának se kell a szerencsetlen gyerek, így valószínűleg visszakaphatja majd. Most jöhet a litánia, hogy apád amúgy micsoda szent ember, csak a gyíkemberek ármánykodása miatt nem nála van a saját gyereke.
2020. júl. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
28%
Nincs esélye. Ember nincs aki ilyen nőnek ítéljen gyereket, aki 1 éves korában elhagyja a saját gyerekét nőként.
2020. júl. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#4 Oké leírom, csak úgy éreztem nem szükséges leírnom. Apánk még húgom születése előtt kórházba került(rák) és nem tudni még, hogy mi lesz vele, így úgymond ideiglenesen nagynénénkhez helyezték. Én már nagykorú vagyok, úgyhogy engem nem.
2020. júl. 29. 13:23
 8/20 A kérdező kommentje:
#6 Remélem is, hogy igazad van.
2020. júl. 29. 13:26
 9/20 anonim ***** válasza:
34%
Nyugi, az ilyen nem gondolja meg magát, saját tapasztalat. Én sem kellettem anyámnak, és sosem jött rá, hogy mekkora féreg volt.
2020. júl. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
A nagynéni menjen be a gyámhatóságra és ott kérdezen utána, miként kaphatja meg a gyerek kizárólagos felügyeleti jogát.
2020. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!