Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha családom...

Mit tegyek, ha családom undorító, szégyellem őket és nem értik meg, hogy mi bajom van velük?

Figyelt kérdés

Ez nem kamaszkori lázadás a szülők meg a tesóm ellen!

Az van, hogy undorítóak és nem úgy viselkednek, mint a normális emberek. Anyám úgy nagywc-zik, hogy nyitva hagyja a budi ajtót és egész nyáron meztelenkedik a lakásba, ami nekem kellemetlen, és szerintem nem jó, hogy az öcsém előtt is meztelenkedik. Az öcsém és apám nem húzzák le a wc-t, amikor pisilnek, és tiszta undorító hugyszag van a wc-be. Apám nem borotválja a hónalját meg úgy semmilyét se az arcán kívül, és olyan hosszú szőre van, hogy felfordul tőle a gyomrom. (Semmi bajom azzal, aki nem szőrtelenít rendszeresen, de amikor már valakinek be lehet fonni a hónaljszőrét meg a lábszőrét, az már undorító.) A tesóm folyamatosan az orrában turkál, és még az asztalnál se tudja türtőztetni magát, és amikor pont eszek, akkor elmegy az étvágyam és nem egyszer fordult már elő, hogy rám jött a hányinger (nem hánytam, csak öklendeztem). És ráadásul folyton a kezébe fújja a fikát és úgy teszi be zsebkendőbe, amitől szintén rám jön a hányinger.


Szeretem őket, de undorítóak és undorodom néha tőlük, főleg amikor a tesóm elmondja, hogy milyen nagyot ku.ázott a wc-be, amit rendszeresen a wc kefével tuszkol le, így az is tiszta sz-r.


Tudom, ez úgy jön le, mintha kitaláltam volna a kérdést, de nem, tényleg igaz, ilyet nem találnék ki, esküszöm. El fogok majd költözni, amint elkezdek dolgozni és lesz egy kis pénzem, de az addig még évek fognak eltelni és nem tudom, hogy hogyan bírhatnám ki addig őket?


2020. júl. 21. 09:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣
2021. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!