Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elégtételt vehtek azzal, hogy...

Elégtételt vehtek azzal, hogy behúzok neki egyet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 08:51
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Lány vagyok,15 éves,és már nagyon megelégeltem,hogy az egyik osztálytársam cseszeget,és teljesen lerombolja ezzel az önbizalmamat.Ha behúzok neki egyet,az vajon segít?
2010. aug. 3. 08:53
 2/24 anonim ***** válasza:
Ja, így megtanulják, hogy veled nem szórakozhatnak és tisztelni fognak, de olyan erősen amennyire tudsz, mert ha utána verekedni támad kedve a másik félnek is, akkor lehet, hogy veszítel.
2010. aug. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Szerintem azért annyira mélyre nem süllyedne,hogy megüssön...vagy igen??
2010. aug. 3. 08:57
 4/24 anonim ***** válasza:
67%
Ha te is olyan mélyre süllyedsz, hogy verekszel, akkor más is megteheti. Az agresszió nem megoldás, csak a gyengéknek. Okosan kell megoldani.
2010. aug. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

én kb 12-13 éves lehettem,mikor új fiú került az osztályba (kb 3x bukott),aki mindíg rácsapott a fenekemre és megjegyzéseket tett rám (dejóseggedvan,stb.) egy nap megelégeltem és mikor elment mellettem,már csapott volna a fenekemre,de gyorsabb voltam és behúztam neki egyet. Onnantól békén hagyott.

Ha nem lesz belőle problémád(igazgató,osztályfőnök) akkor csináld. Bár én úgy vagyok vele,h sokkal rosszabb neki,ha szájkaratéban győzöd le,és biztonságosabb is.

2010. aug. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Mégis hogyan gondolod?

"Hé,ember,gyere és beszéljük meg hogy mért vagy olyan szemét f*sz(?)"

"Húzz a búsba,hülye p*csa" Ez jönne vissza

Okosan már nem lehet.Én is sajnálom,mert tényleg nem vagyok az az agresszív tipus...

2010. aug. 3. 09:06
 7/24 anonim ***** válasza:

Ja okosan! Használd a fejedet.Például fejeld meg! :D

Én bemosnék neki a helyedben! Vagy legalábbis jól beégetném a többiek előtt! Vagy vedd humorosan. Mi lenne ha jól kicsesznél vele. Vigyél tesiórára magaddal egy fél hagymát(jól becsomagolva,hogy ne érezzék),majd óra közben valahogy menj vissza az öltözőbe,és dörzsöld be vele minden felsőjének a hónalját! :)

2010. aug. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
:) Ez jó ötlet..:D
2010. aug. 3. 09:20
 9/24 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen osztálytársam általánosban. egyszer nagyon felhúzott és levertem neki egyet, mondjuk mi jól összeverekedtünk, jól elvertem, pedig fiú volt és nálam erősebb (vagy mégsem), és persze ő kapott osztályfőnökit, hisz mégiscsak megütött egy lányt:D:D azóta elég jóban vagyunk:)

23/n

2010. aug. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
behúzhatsz neki eggyet legalább neked jobb lesz XD
2010. aug. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!