Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha anyámék nem...

Mit tegyek, ha anyámék nem válnak el, és ennek én meg a tesóm isszuk meg a levét?

Figyelt kérdés
Állandóan veszekednek meg ordítoznak egymással, de úgy, hogy az egész lépcsőház tőlük zeng. Főleg anyám, aki ha nem az van, amit ő akar, akkor állandóan kötekszik apámmal és velünk is. El fogok majd költözni, de az még 4 év, mire el tudok költözni és nem tudom, hogy fogom kibírni ezt a 4 évet. Mit tegyek? A beszélgetés meg a szépen kérés nem segít, sehol nem tudnak viselkedni, hiába kéri őket az ember, egymás torkának ugranak a legkisebb problémák miatt is.
2020. júl. 15. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

"Mit tegyek, ha anyámék nem válnak el,..."

Tehát úgy volt,hogy elválnak?

2020. júl. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem tehetsz sajnos.
2020. júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
gyerekkent kb semmit sem tehetsz. komolyan nem ertem hogy az ilyenek miert nem valnak el. vagy legalabb miert nem koltoznek kulon
2020. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
vagy minek csinálnak gyereket
2020. júl. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!