Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon megunt vagy tényleg nem...

Vajon megunt vagy tényleg nem ér rá mostanában?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel 5 éve ismerjük egymást, nagyon jó barátok vagyunk, legalábbis eddig én azt hittem...

Középiskola után elváltak útjaink én egyetemre ő pedig egy 2 éves képzésre ment, de azért igyekeztünk tartani a kapcsolatot, hetente 2-szer összefutottunk, vagy akár többször is mikor hogy értünk rá.Ekkor mindig megbeszéltük aktuális gondjainkat, hülyéskedtünk, önfeledten szórakoztunk.Azonban mostanában mintha megváltozott volna a barátom. Elkezdett dolgozni egy helyen és elég rossz társaságba keveredett, elkezdett inni, füvezni, drogozni (szerinte a fű nem számít drognak), próbált engem is kínálgatni, de én mindig visszautasítottam, nem tartom magam egy apácának de úgy gondolom, hogy ezek nélkül is megvagyok!

Régen mindig kitaláltunk közös programokat, pl: egész napos biciklitúra vagy csak egy egyszerű séta, ezeket mindig élveztük, alig akartunk hazamenni, azonban mostanában látom rajta, hogy tökre unja magát mikor együtt vagyunk, folyamatosan siettet, meg menne már haza, ez nekem nagyon rosszul esik, mert őt tartom a legjobb barátomnak, és fáj, hogy ez a barátság így kezd széthullani.

Ráadásul múlthéten úgy volt, hogy találkozunk (pénteken), erre pénteken szólt, hogy dolgozni megy és mégse ér rá, szombaton elmegy egy másik városban, vasárnap meg megint dolgoznia kell, de majd szól ha ráér...azóta is várom az üzenetét!:S

Szerintetek mi történt?Miért csinálja ezt, ne mvagyok elég jó neki?


2010. aug. 2. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy írtad: iszik, füvezik, drogozik. Ez mindent mmegmagyaráz.
2010. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor ő már csak a volt-legjobb barátod.

Nem tudsz semmit tenni, mert felnőtt ember, az ő döntése hogy milyen szerekkel él vagy nem él. Az is az ő döntése, hogy nem akar veled lenni, mert neki mást hozott az élet. Rossz társaság, fű, drog, pia, cigi...szerintem ez csak részedről volt olyan jó barátság, mert ha részéről is az lett volna, akkor nem cserélt volna le ezekre a dolgokra!

Hagy békén, majd benő a feje lágya és rádöbben, hogy elcseszte.

Sok sikert és sajnálom hogy így alakult! :)

2010. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen csak az a baj, hogy mi nagyon össze voltunk nőve, és én nélküle elég elveszettnek érzem magam!:(

Sajnálom én is, hogy ő ezt az utat választotta, én próbáltam jó útra téríteni, de nem hallgatott rám!:(

2010. aug. 2. 20:25
 4/5 siva79 ***** válasza:
Hát fussa le a saját köreit, ha megnyugszik "visszatér" hozzád. Ha eröszakkar probálod, a jó utra terelni, csak megutál.
2010. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 margoz ***** válasza:
Mindenképpen vedd rá,hogy elmondja az igazat,de biztosísd arrol hogy nem fogsz haragudni és tudomássul veszed,hisz kinek mondanná el ha nem a legjobb barátnöjének.Ha már nem szeret akkor kivánj neki további boldog életet,hisz az érzelmeket nem lehet befojásolni,ha elmult hát elmult.De ha tényleg rossz utra tért és te már csak teher vagy abban a körben ne eröltesd rá magad mert az csak további kifogásokat és hazugságokat fog eredményezni.De hozd a tudomására hogy nem vagy játék hogy akkor vesz csak elő amikor kedve van,és hogy majd ha már tönkre ment az élete a drog meg az alkohol miatt ne kérje hogy te foltozd össze.Tudomássul kell venned hogy azt bizonyitotta ezzel a cselekedetével,minden fontosabb neki mint te és az érzelmeid,akkor máris tisztázhatod hogy mi is az amit még szeretsz benne.Az emlékek miatt ne várj rá hisz az vissza már sose tér,lépj tovább és ne félj ujra élni
2010. aug. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!