Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehéz gyerekkor, tele komplexu...

Nehéz gyerekkor, tele komplexusokkal, én úgy érzem társa lehetnék, de ha nem hagyja?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel jó párszor összekavarodtunk, de 3 éve barátnője volt. Mondtam, hogy én szerető nem leszek, de ő hónapokig nem tudta eldönteni mit akar, pedig állítólag nagyon felkavartam a lelkét és nagyon egy hullámhosszon vagyunk, nagyon megértettük egymást, nekem is nehéz gyerekkorom volt, és nagyon meg tudtuk ezt is beszélni, sok bennünk a közös. Mégis miután szakított a bnőjével azt mondta, engem sem keres többet, mert objektívan akarja látni a dolgokat. Végül 1-2 hónap után én kerestem meg őt, hogy sikerült-e rendbe raknia a dolgokat. Azt mondta nem tudja, de kiderült azóta randizgatott más lányokkal, csak azok elhajtották. Megbeszéltük azt is, hogy nem voltak neki egyértelműek az én szándékaim, mondtam, hogy tőlem oké lett volna a dolog, csak nem harmadikként. Mondtam neki többször is, hogy jól érzem magam vele, egy hullámhosszon vagyunk. Úgy éreztem tudnám szeretni, tudnék gondoskodni róla, a kis lelkét helyretenni. Ezt így nem mondtam neki, gondolom ez sértené egy pasi büszkeségét nem? Én rontottam el valamit rosszul? Vagy ő nem így látja vagy annyira töketlen, hogy nekem kéne a szájába rágnom? Fél éve szenvedünk már.
2010. aug. 2. 17:42
1 2
 11/11 margoz ***** válasza:
Sok nöben feléled az anya ösztön hogy pátyolgasson valakit,ha ennyi energia szorult beléd válassz olyan hivatást ahol kiélheted magad./ápolónő,ovónő,stb/De sajnos össze tévesztitek a szerelmet és a Teréz anya vagyok szindromát,mi a jó abban ha egy párkapcsolatban nem azt kapod és adod amiröl szolnia kellene.A pár kapcsolatban ha bármelyik fél szenved az már nem szerelem /a szerelem nem fáj,az egy csodás érzés/amit ez a pasi csinál az minden nöben az anyját keresi,aki mindent megbocsájt ,elnézz,és ott van mellete.Nem hiszem hogy erre vágysz,
2010. aug. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!