Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van bennem ilyen érzés?...

Miért van bennem ilyen érzés? Nem igazán értem.

Figyelt kérdés

mult héten szakitottam a barátommal. Nem vagyok szerelmes belé, és unalmassá is vált vele a dolog.

De nézegetem a régi (2évvel ezelőtti) képeit és azon olyan aranyos olyan szeretgetni való-jó pasi:) olvadozok azoktól a régi képektől. Pedig ugyanaz az arc... de ott valamiért mégis jobban tetszik. És oké hülyén hangzik, de akkor beletudtam volna szeretni. De miért érzem ezt?


2010. aug. 1. 21:56
 1/9 A kérdező kommentje:
*szoval ha 2évvel ezelőtt ismerem meg, akkor tudtam vna beleszeretni...értitek? Egyszerűen nemértem. Most meg nem szeretem, nem is nagyon tetszik. DE AZOKON A FOTOKON NAGYON!
2010. aug. 1. 21:57
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én sem értem, hogy miért érzed ezt. Tulajdonképpen két évig jártál vele úgy, hogy nem is szeretted? Mertha jól értettem, és így volt, akkor itt volt már az ideje a szakításnak. A régi képeket meg ne nézegesd.
2010. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

NEM!

8hónapig jártam vele. De azt mondom hogy azok A KÉPEK 2évesek, mert még anno küldte át tudod retro fotok:)

éS A 2ÉVVEL EZELŐTTI ÖNMAGA TETSZIK AKI A KÉPEN VAN:)ÉRTED?

2010. aug. 1. 22:17
 4/9 anonim ***** válasza:

a korábbi fotókhoz kapcsolsz pozitív érzelmeket, hiszen ott ő nem az a hús-vér ember, akinek meg kell felelni, akinek hibái is vannak, aki unalmassá vált, stb.

Mintha a fotón egy másik ember lenne, aki elérhetetlen, akihez csak te társítasz az agyadban mindenféle pozitív jellemzőt.

Magyarán, becsapod magad. De majd elmúlik. Mert a fotó csak egy fotó.

2010. aug. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
22:19es köszönöm, h megfejtettél és adtál 1 alternativát:)
2010. aug. 1. 22:22
 6/9 A kérdező kommentje:
és tökre féltékeny vagyok rá:( pedig nincsen senkije, mert engem szeret még mindig. de féltékeny vagyok:(
2010. aug. 1. 22:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos nem szereted még?Mondjuk sokáig én is igy voltam a régi barátommal ha szerettem ha nem aztán szépen elmúlt.
2010. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nemtudom:S tartjuk a kapcsolatot, de mint csak "barát" mert ő ezeket nem tudja hogy én féltékeny vagyok, elmondtam neki, h ne prónálkozzon.

De mondtam neki, h csak addig leszünk ilyen jóba, mig valamelyikőnk nem talál párt, mert ha talál onnantol kezdve már nem akarok vele beszélni többé. Mert fájna, h mással van:( belehalnék

2010. aug. 1. 23:01
 9/9 A kérdező kommentje:
és akárhányszor ez eszembe jut görcsbe ugrik a gyomrom, ma ebéd közbe jutott eszembe és otthagytam a kaját, mert összeszorult a torkom.
2010. aug. 1. 23:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!