Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a lányod udvarlójáról...

Ha a lányod udvarlójáról kiderülne, hogy az apja volt az erőszaktevőd réges régen, mit tennél anyaként?

Figyelt kérdés

2020. jún. 27. 17:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Elmesélném a lányomnak
2020. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem a lányom udvarlója volt az elkövető, nem rajta verném le, ha ő teljesen az ellentéte az apjának. A fia nem tehet az apja viselkedése miatt, ezért felesleges lenne a lányodat tiltani tőle. Folyamatosan felvezetném neki, hogy tudja milyen ember a leendő apósa, és jobban figyeljen a párjára, nem e olyan lesz később.
2020. jún. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

És az erőszaktevőtől van a lányod?


mert akkor elég para ha a féltesót fűzögeti a srác

2020. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem hallgatnék.
2020. jún. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%
Hú, de kellemetlen.Akkor tesók a fiatalok.Elmondanám mind a kettőnek egyszerre.Ha nem hiszik el,csináltassanak tesztet az apjukkal.Azután döntsék el ők, hogyan tovább.
2020. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonymousreview60 ***** válasza:
96%
Igen, mert a titok mérgező. Tudat alatt/tudatosan távolságot tartanál a vejedtől, a közös családi rendezvényektől, ami hosszabb távon akár a lányoddal való kapcsolatot is ronthatja. hasonló helyzeteket is elemez Orvos-Tóth Noémi: Örökölt sors című könyve.
2020. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A lányom nem tőle van, a gyerekek nem testvérek. A fiú végtelenül rendes, amilyet egy anya kívánhat a lányának. Hidegzuhanyként ért a dolog. Közvetve tudom milyen élethelyzetben volt akkor az apja, nem mintha ez bármit is változtatna a tette súlyán, hiszen semmi sem jogosít fel erre a cselekedetre senkit sem. Megkapta a büntetését és új életet kezdett. Nem tudom a fiú tud-e bármit is, az anyukája viszont igen. Csak azt nem tudja, hogy én voltam az áldozat. Anyuka is nagyon kedves, szimpatikus, és bármilyen furcsa is ez tőlem, nagyon jó nevelést adtak a fiúknak. Tisztelettel beszél a szüleiről is. Fogalmam sincs mit tegyek. Hihetetlen, hogy ez így alakult.
2020. jún. 27. 20:23
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Jesszus, nem irigyellek. Olyan komoly a kapcsolat, hogy ti fogtok találkozni? Ha igen, esetleg érdemes külön beszélni a férfival.

De őszintén megmondom, erre nem tudok okosat mondani, ez nagyon kemény szitu.

Amúgy nem tudom, érdemes-e bolygatni a fiúnál a múltat. Ha ő egy normális, ép kelku, eszű, agyú srác, benne még törést okozhat, ha megtudja, mit tett az apja.

2020. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Furcsa nekem ez a kérdés. Történt velem ilyesmi trauma, és annyira megviselt, hogy évekre tönkretette az életem, azt sem bírtam ha valaki külsőleg hasonlított hozzá. Sajnálom mert felőlem lehetne kedves a fia, nem tudnám elviselni, hogy bármilyen módon a családomhoz köze legyen.
2020. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám, ugyanis az apósjelölt veszélyes lehet a lányra. A milyen élethelyzetben volt meg csak duma. Nincs az az élethelyzet ami erőszaktevőt csinál valakiből, aki amúgy nem lenne az.
2020. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!