Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rá esély, Mit csináljak? :S

Van rá esély, Mit csináljak? :S

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, és arra vágyom csak hogy elköltözhessek.

utálom hogyha otthon vagyok, szüleim állandóan veszekednek, verekszenek, emiatt sose jöhet senki, és én se mehetek sehova,és sose csinálhatom amit akarok...

ha most elkezdek rá gyűjteni, akkor van esély hogy összeszedek annyit hogy elköltözhessek 18éves koromra? (hogyan tudnák spórolni magamnak??)


2010. aug. 1. 18:47
 1/8 anonim válasza:
100%

Hogy ne lenne rá esély. Mennyi pénzed van havi szinten, mire szükséges költeni? Mesélj, mert ebből sajnos nem tudunk segíteni.


Annyit tudok, hogy a nagyon szükséges dolgokra verd el a pénzed. Vagy mond nekik váljanak el, ha nem tudnak együtt megélni, mert te ezt már nem bírod, és eleged is van.

2010. aug. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Mármint, ha gyűjteni akarsz, akkor a szükséges dolgokat vedd meg, és spórolj, mindenből a legolcsóbbat.
2010. aug. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen mondjuk elteszed a zsebpénzed vagy egy részét. Ne próbálj elszökni, mert utánad küldhetik a szüleid a rendőrséget és hazavisznek. Próbálj tűrni. Mást nem tehetsz a helyzetedben. Mihelyst a 18. életéved betöltöd, utána azt csinálsz, amit akarsz. Így el is költözhetsz.
2010. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hát most van 25ezrem, és 75euróm...

zsebpénzt nem kapok, mert itthon sincs szinte semmi pénz.

szüleim meg nem fognak elválni, mert anyagilag nem engedhetik meg maguknak.

2010. aug. 1. 19:09
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

Nehéz helyzetben lehetsz,végig nézni ahogy a szüleid veszekednek és még verekednek is.

Mégis azt tudom javasolni neked,hogy egy jobb pillanatban ülj le velük beszélni.Mondd el,hogy mennyire bánt ez téged és milyen rossz azt látni,hogy a szüleid veszekednek.

Ha pedig nem javul a helyzet akkor ha valahonnan kapsz egy kis pénzt - ha nem is mindet,de egy részét tedd el -.

Nyáron esetleg nincs olyan lehetőség,hogy unokatesódékhoz menj néhány napra (ez főleg akkor jó,ha más városban laktok)?

15L

2010. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2 unokatesóm van..egyik se beszél magyarul, és nem is jó a viszonyunk, mert egyik 28, a másik 35éves..:/
2010. aug. 1. 19:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Na 25 ezerből kivehetsz egy fél albérletet. Most felesleges spórolnod. 18 évesen jobb ha keresel munkát!
2010. aug. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
össze beszélitek hülyeségekkel szegény gyerek fejét!!!
2010. aug. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!